Essentiale MAX

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Raphacholin C tabletki

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Essentiale MAX bez recepty?

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Essentiale Max to produkt leczniczy pochodzenia roślinnego o działaniu ochronnym i regenerującym  na wątrobę. Wspomaga w leczeniu zaburzeń czynnościowych wątroby. 

Lek stosowany w przewlekłej i ostrej niewydolności wątroby. Skutecznie zmniejsza uczucie ucisku w prawym nadbrzuszu związanym z stosowaniem nieprawidłowej diety, marskością wątroby, nadużywaniem alkoholu lub przyjmowaniem substancji działających toksycznie na wątrobę.
Nie należy stosować Essentiale Max u osób nadwrażliwych na którąkolwiek z substancji tego leku. W związku z występowaniem niewielkiej ilości oleju sojowego u niewielkiej ilości pacjentów lek może przyczynić się do wystąpienia silnej reakcji alergicznej.
Brak danych.
Lek zazwyczaj przyjmuje się (o ile lekarz nie zaleci inaczej) 1 kapsułkę  razy na dobę co 8 godzin. Kapsułkę połykać w całości popijając szklanką wody, przyjmować podczas posiłków nie rozgryzając. Leczenie nie jest ograniczone.
Od 25zł do 45zł
Substancja czynną są fosfolipidy pozyskiwane z nasion sojowych zawierające: 3-sn-fosfatydylocholinę w dawce 600 mg.Substancje pomocnicze to: tłuszcz utwardzony, olej z nasion sojowych oczyszczony, α–tokoferol, olej rycynowy uwodorniony, etanol 96 %, etylowanilina, 4-metoksyacetofenon, żelatyna, tytanu dwutlenek, żelaza tlenek żółty, żelaza tlenek czarny, żelaza tlenek czerwony.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Essentiale a alkohol

Essentiale u osób starszych(65 lat i więcej)
Essentiale dla dzieci(do 18 lat)
Essentiale w ciąży
Essentiale a karmienie piersią
Essentiale a prowadzenie pojazdów
Essentiale refundacja

Essentiale cena i opakowania

Essentiale Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum
Brak opinii. Ten lek czeka na Twoją opinię. Jeśli masz pytanie odnośnie działania tego leku zadaj je na forum o lekach.Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania