Farmona Pantenol Kids

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Panthenol

Przechowywanie

Czy Farmona Pantenol Kids bez recepty?

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Farmona Pantenol Kids to kojąca pianka do twarzy i ciała dla dzieci. Pantenol zawarty w piance jest pochodną kwasu pantotenowego, naturalnego składnika występującego w skórze, niezbędnego do jej prawidłowego formowania. Bardzo dobrze wchłania się przez skórę i penetruje do jej głębszych warstw, gdzie ulega przekształceniu w kwas pantotenowy. Nawilża skórę i sprawia że staje się ona bardziej miękka i elastyczna. Dodatkowo stymuluje podziały komórkowe, ułatwiając regenerację i gojenie skóry. Działa łagodząco i przeciwzapalnie. Pianka zawiera także alantoinę. Jest to pochodna mocznika o działaniu nawilżającym i zmiękczającym skórę. Tak jak pantenol, działa regenerująco i kojąco na skórę, przyspiesza gojenie ran.

Całoroczna pielęgnacja skóry dziecka w celu ukojenia i regeneracji skóry po oparzeniach słonecznych i termicznych, stłuczeniach, uszkodzeniach naskórka oraz odparzeniach.
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników pianki.
Nie ma danych odnośnie interakcji pianki z innymi produktami.
Przed użyciem wstrząsnąć. Rozpylić bezpośrednio na skórę lub na dłoń i cienką warstwę nanieść na podrażniony obszar skóry ciała i twarzy.
Cena pianki to około 10 zł (9-12 zł).
Woda, pantenol (10%), alantoina (2%), chlorek cetrymonium, fenoksyetanol, etyloheksylogliceryna, tlenek kokamidopropylaminy, kokonian glicerolu, inulina, kwas cytrynowy
Działania niepożądane
Produkt został przebadany dermatologicznie i nie zawiera substancji szkodliwych dla skóry.

Dowiedz się więcej o składzie: , .

Farmona a alkohol

Farmona u osób starszych(65 lat i więcej)
Farmona dla dzieci(do 18 lat)
Farmona w ciąży
Farmona a karmienie piersią
Farmona a prowadzenie pojazdów
Farmona a grejpfrut
Farmona refundacja

Farmona cena i opakowania

Farmona Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Farmona Pantenol Kids uzyskał ocenę 4.3 z 5 na podstawie 1 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.3/5 (1 opinia pacjentów)1 opinia o Farmona Pantenol Kids

 1. Anonim

  Jestem 29 letnią kobietą chorującą na podrażnienia. Farmona Pantenol Kids dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 14 dni w dawce: 3 ml(mililitrów). Pianka rewelacyjna dla dzieci w czasie gdy skóra jest podrażniona przez słońce i nie tylko. Polecam do stosowania także dla dorosłych. Warto kupić. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Farmona Pantenol Kids w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania