Flixotide dysk

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Patrz: FLIXOTIDE.

Patrz: FLIXOTIDE.
brak danych
brak danych
Według zasad jak dla: patrz FLIXOTIDE, tyle że dawki powinny być podwojone w stosunku do Flixotide. Początkowa dawka zależy od stopnia nasilenia choroby: dorośli i dzieci powyżej 16. roku życia: zmaczaj: 2 razy na dobę po 1 inhalacji 0,1-1 mg: astma łagodna: 2 razy na dobę od 0,1 do 0,25 mg; astma umiarkowana: 2 razy na dobę po 0,25 do 0,5 mg; astma ciężka: 2 razy na dobę po 0,5 do 1 mg. Dzieci powyżej 4 roku życia: 2 razy na dobę po 0,05 do 0,1 mg.
Cena do 5 zł.
Proszek do inhalacji, w 1 dawce inhalacyjnej: 0,05 mg. Propionian flutikazonu.
Działanie terapeutyczne występuje w ciągu 4 do 7 dni.; preparaty: Flixotide Dysk, proszek do inhalacji 0,25 mg na dawkę inhalacyjną i Flixotide Dysk, proszek do inhalacji 0,5 mg na dawkę inhalacyjną nie są przeznaczone do stosowania u dzieci. Preparat Flixotide Dysk, proszek do inhalacji jest przeznaczony do podawania wziewnego przy użyciu aparatu do inhalacji – Dysk (należy zapoznać się z instrukcją użycia dołączoną do opakowania leku); dzięki specjalnej konstrukcji Flixotide Dysk może być skuteczny u chorych nie potrafiących prawidłowo stosować leków z użyciem inhalatora ciśnieniowego.
Dowiedz się więcej o składzie: .

Flixotide a alkohol

Flixotide u osób starszych(65 lat i więcej)
Flixotide dla dzieci(do 18 lat)
Flixotide w ciąży
Flixotide a karmienie piersią
Flixotide a prowadzenie pojazdów
Flixotide refundacja

Flixotide cena i opakowania

Flixotide Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum
Brak opinii. Ten lek czeka na Twoją opinię. Jeśli masz pytanie odnośnie działania tego leku zadaj je na forum o lekach.Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania