Galospa

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

No-Spa tabletki

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Galospa bez recepty?

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Szybkie i silne działanie rozkur­czowe (szczególnie w obrębie dróg żółcio­wych, układu moczowego, żołądka i jelit); rozszerzające naczynia krwionośne.

Stany skurczowe mięśni gład­kich – kamica i kolka nerkowa, kolka wątro­bowa i żółciowa; zapalenie pęcherzyka żół­ciowego, miedniczek nerkowych; zapalenie pęcherza moczowego połączone z bolesnym parciem na pęcherz; bolesne miesiączkowanie. Pomocniczo w chorobie wrzodowej prze­wodu pokarmowego, zespole jelita drażliwe­go (patrz DUSPATALIN), stanach skur­czowych naczyń obwodowych i wieńcowych (zaopatrujących w krew serce).
Ostrożnie u chorych z jaskrą, zaawansowaną niewydolnością ser­ca, przerostem gruczołu krokowego, cięż­kim uszkodzeniem wątroby lub nerek. Nie stosować u dzieci poniżej 3. roku życia.
Obniża skuteczność leczenia lewodopą (levodopa) w chorobie Parkinsona.
Dotyczy wszystkich postaci i preparatów: dorośli: 2-3 razy na dobę po 40- 80 mg; dzieci 3.-6. rok życia: 2-3 razy na do­bę po 20-40 mg; dzieci powyżej 6. roku życia: 2-5 razy na dobę po 40 mg.
cena od 5 do 10zł
20 tabletek, 1 tabletka zawiera 40 mg drotaweryny.
Działania niepożądane
Nudności, utrata łaknienia, bóle i zawroty głowy, osłabienie, trudności w oddawaniu moczu, zaparcia, kołatanie serca, obniżenie ciśnienia tętniczego krwi. W wyjątkowych przypadkach omdlenia, uszkodzenie wątroby.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Galospa a alkohol

Galospa u osób starszych(65 lat i więcej)
Galospa dla dzieci(do 18 lat)
Galospa w ciąży
Galospa a karmienie piersią
Galospa a prowadzenie pojazdów
Galospa refundacja

Galospa cena i opakowania

Galospa Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Galospa uzyskał ocenę 5.0 z 5 na podstawie 18 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 5.0/5 (18 opinie pacjentów)19 komentarzy Galospa

 1. marcysia

  ja przyjmowałam przy wrzodach żołądka i galospa bardzo mi pomogła, cena bardzo przystępna, nie miałam problemów z dostępnością leku

  Odpowiedz
 2. ulka

  stosuję na bóle miesiączkowe, szybko przynosi ulgę i na długo starcza

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 28 letnią kobietą chorującą na miesięczka. Galospa dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 0 dni w dawce: 1 tabletek. Bardzo przydatna i przynosząca ulgę podczas bólu związane z miesiączką, polecam innym kobietom. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Galospa w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Anonim

  Jestem 41 letnim mężczyzną chorującym na bóle żołądka. Galospa dopiero zaczynam stosować, kilka razy w miesiącu. Stosowałem lek/preparat przez: 0 dni w dawce: 1 tabletek.
  Podkradam żonie z apteczki na dolegliwości związane z żołądkiem. Odpowiednik nos-spy. Różnicy prawdę mówiąc między nimi nie widzę, ale żona wierna polskiej galospie:D
  . Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Galospa w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 5. Aleksandra

  Niestety miewam co jakiś czas zapalenie pęcherza moczowego, ból brzucha jest wtedy okropny, nie chcę obciążać żołądka lekami typu paracetamol etc, więc sięgam po słabsze, delikatniejsze, właśnie typu galospa.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 6. Anonim

  Jestem 21 letnią kobietą chorującą na miesiączka. Galospa brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy w tygodniu. Stosowałam lek/preparat przez: 1 dni w dawce: 1 tabletek. Lubię galospę ze względu na rozkurczowe, a nie przeciwbólowe działanie. Na ból głowy czy zęba biorę lek stricte przeciwbólowy, na dolegliwości związane brzuchem najlepsze są rozkurczowe, a dokładnej właśnie Galospa:). Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Galospa w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 7. Anonim

  Jestem 44 letnią kobietą chorującą na grypa żołądkowa. Galospa dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 0 dni w dawce: 1 tabletek. Uratowała mnie ostatnio podczas rotawirusa, podczas którego miałam potworny ból brzucha. Oceniam na piątkę z plusem. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Galospa w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 8. Anonim

  Jestem 42 letnią kobietą chorującą na miesiączka. Galospa dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 10 dni w dawce: 1 tabletek. Nieodłączny wspomagacz dla całej żeńskiej części mojej rodziny podczas trudnych „comiesięcznych” dni, polecamy:)
  . Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Galospa w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 9. Anonim

  Jestem 20 letnią kobietą chorującą na bóle miesiączki. Galospa brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy w miesiącu. Stosowałam lek/preparat przez: 1 dni w dawce: 1 tabletek.
  Mam bardzo bolesne miesiączki i galospa pozwala mi przeżyć po ludzki te dni. Nie chcę faszerować się zbyt silnymi lekami, galospa jet w sam raz. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Galospa w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 10. Anonim

  Jestem 22 letnią kobietą chorującą na miesiączka, zapalenie pęcherza. Galospa brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy w miesiącu. Stosowałam lek/preparat przez:-1 dni w dawce: 1 tabletek. Lek nr 1 z rodziny leków na bóle brzucha, działa szybko, efektywnie, bez zakłóceń i problemów. Polecam paniom z bólami miesiączkowymi i tymi związanymi z zapaleniem pechęrza moczowego. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Galospa w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 11. Anonim

  Jestem 0 letnią kobietą chorującą na zapalenie pecherza. Galospa brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 0 dni w dawce: 2 mg(miligram). Nie wyobrazam sobie jak przezyc zapalenie pęcherza moczowego bez tego leku,jest bardzo skuteczny i pomocny,koi ból. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Galospa w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 12. Anonim

  Jestem 33 letnią kobietą chorującą na bóle kobiece. Galospa brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy w miesiącu. Stosowałam lek/preparat przez: 0 dni w dawce: 1 tabletek. Na bóle kobiece- związane z okresem i pęcherzem moczowym lek nieodzowny i niezbędny, bardzo pomocny. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Galospa w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 13. Anonim

  Jestem 39 letnią kobietą chorującą na miesiączka, wrzody żołądka. Galospa brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy w miesiącu. Stosowałam lek/preparat przez: 0 dni w dawce: 1 mg(miligram). Bardzo sobie cenię galospę: bo z nią mogę przetrwać najtrudniejsze dni takie jak miewam podczas miesiączki lub bólów brzucha związanych z wrzodami żołądka. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Galospa w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 14. Anonim

  Jestem 40 letnią kobietą chorującą na bóle brzucha. Galospa dopiero zaczynam stosować, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 0 dni w dawce: 1 tabletek. Na początku podchodziłam trochę sceptycznie bo jednak od lat używałam innego leku rozkurczającego: no-spę. Kiedyś znajoma, u której gościłam dała mi na ból brzucha ten lek. Działa szybciej i mocniej. Teraz już używam tylko galospy. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Galospa w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 15. Anonim

  Jestem 28 letnią kobietą chorującą na bóle miesiączkowe. Galospa brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 0 dni w dawce: 1 tabletek. Najskuteczniejsze lekarstwo dla pań, które cierpią na dolegliwości menstruacyjne i które nie mogą sobie na nie pozwolić. Ulga dla brzucha przuchodzi już po chwili. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Galospa w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 16. Anonim

  Jestem 41 letnim mężczyzną chorującym na wrzody żołądka. Galospa dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 0 dni w dawce: 1 tabletek. Posiadam problemy żołądkowe- dokładniej wrzody i któregoś razu żona powiedziała, żebym spróbował jej leku na bóle brzucha. co miałem robić, spróbowałem, ulga natychmiastowa, teraz to nasz wspólny lek. czyli i dla kobiet i dla mężczyzn.

  . Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Galospa w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 17. Anonim

  Jestem 19 letnią kobietą chorującą na zapalenie pęcherza. Galospa dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 0 dni w dawce: 1 tabletek. Radzę stosować ten lek rozkurczowy wszystkim paniom które borykają się z bólami miesiączkowymi oraz zapaleniem pęcherza. Poleciła mi go moja ginekolog- jest dość nieznany ale naprawdę pomocny. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Galospa w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 18. Anonim

  Jestem 22 letnią kobietą chorującą na bóle miesiączkowe. Galospa dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 1 dni w dawce: 1 tabletek. Od kiedy zrozumiałam, że na bóle miesiączkowe o wiele lepiej działają leki rozkurczowe niż przeciwbólowe- podczas miesiączki nie rozstaję się z Galospą. Działa szybko, jest skuteczna i tańsza od innych leków rozkurczowych. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Galospa w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 19. Anonim

  Jestem 23 letnią kobietą chorującą na bóle miesiączkowe. Galospa brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy w miesiącu. Stosowałam lek/preparat przez: 0 dni w dawce: 1 tabletek. Lek działa szybko i skutecznie. Bardzo pomaga przetrwać bóle miesiączkowe. Przystępna cena, poręczne opakowanie. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Galospa w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Cena
Skuteczność
Czas działania