Gastroval

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Opis leku:

Działanie suplementu i ulotka

Suplement diety Gastroval to unikalne połączenie czterech składników: enzymów wspomagających trawienie, korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale), który drenuje wątrobę i przewody żółciowe, zwiększa wydzielanie soku żołądkowego, jak również działa moczopędnie, wyciągu z owoców ostropestu plamistego (Sylibum marianum L.) – rośliny znanej z obecności kompleksu substancji zwanych ogólnie sylimaryną, które regenerują wątrobę (ich zmodyfikowane wersje stosowane są w lecznictwie zamkniętym jak swoiste odtrutki po spożyciu muchomora sromotnikowego) oraz suchego ekstraktu z goryczki żółtej (Gentiana lutea L.). Goryczka wzmaga wydzielanie śliny i żółci, pomaga przy nadkwasocie, niedokwasocie, braku apetytu oraz zaburzeniach trawienia o różnej etiologii.

Uczulenie na jakikolwiek składnik preparatu.
W dawkach leczniczych preparat Gastroval nie wykazuje interakcji.
1 kapsułka dziennie podczas posiłku.
Brak danych.
1 kapsułka zawiera: 75 mg EnzyBlend (enzymy otrzymywane z grzybów Aspergillus), 25 mg korzenia goryczki żółtej, 25 mg korzenia mniszka lekarskiego i 25 mg wyciągu z owocu ostropestu plamistego; 15 kapsułek w opakowaniu.
Działania niepożądane
W dawkach leczniczych preparat nie wykazuje działań niepożądanych. W sporadycznych sytuacjach mogą wystąpić bóle brzucha, nudności, wymioty, inne zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Gastroval a alkohol

Gastroval u osób starszych(65 lat i więcej)
Gastroval dla dzieci(do 18 lat)
Gastroval w ciąży
Gastroval a karmienie piersią
Gastroval a prowadzenie pojazdów
Gastroval refundacja

Gastroval cena i opakowania

Gastroval Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Gastroval uzyskał ocenę 4.0 z 5 na podstawie 1 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.0/5 (1 opinia pacjentów)1 opinia o Gastroval

 1. Anonim

  Jestem 42 letnim mężczyzną chorującym na niestrawność. Gastroval brałem podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 57 dni w dawce: 2 tabletek. Poleciła mi go koleżanka kiedy skarżyłem się na wzdęcia po wspólnych biesiadach wakacyjnych, pomógł mi przeżyć dalsze obżarstwa, ale na serio to pomaga, zioła i jakieś enzymy robią swoje, cena umiarkowana. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Gastroval w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania