Glizigen Spray

Opis leku:

Działanie suplementu i ulotka

Suplement diety Glizigen w formie sprayu to produkt całkowicie naturalny bazujący na wykorzystaniu kwasu glicyryzynowego (wyciąg z lukrecji), którego przeznaczeniem jest czynne wspomaganie ochrony intymnych, kobiecych części ciała. Skład suplementu diety Glizigen oparty został o wysoce skuteczną formułę wspomagającą leczenie zarówno opryszczki narządów płciowych (wirus HPV) jak i innych zakażeń przenoszonych w wyniku kontaktów płciowych. Jego zadaniem jest utrzymywanie prawidłowego odczynu kobiecych, intymnych części ciała, a także oczyszczanie powierzchni skórnych zachowując przy tym naturalną, pierwotną mikroflorę błon śluzowych narządów intymnych oraz łagodzenie nieprzyjemnych objawów (podrażnienia, zaczerwienienia) wywołanych np. zabiegiem depilacji, stosowaniem podpasek higienicznych bądź stosowaniem ciasnej, syntetycznej bielizny.
Kwas glicyryzynowy to skoncentrowany związek organiczny pierwotnie wyizolowany z korzenia kwiatu lukrecji, któremu przypisuje się zarówno właściwości przeciwzapalne, przeciwwirusowe, antyseptyczne jak i przeciwnowotworowe. Wykazując silne właściwości umożliwiające wiązanie wody wewnątrz powierzchni skórnych posiada tym samym skuteczne właściwości nawilżające. Składową kwasu glicyryzynowego jest kwas glicyretynowy. Obydwa związki odpowiedzialne są zarówno za działanie antyalergiczne, immunostymulujące, przeciwłojotokowe, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, przeciwobrzękowe, redukujące zaczerwienienia jak i antyoksydacyjne.
Suplement diety Glizigen w formie sprayu polecany jest przy czynnym uprawianiu sportu, w przebiegu procesu menstruacji, po zakończonym stosunku seksualnym oraz w związku z występowaniem letnich, upalnych dni. Preparat swoim działaniem odświeża powierzchnie skórne nie powodując tym samym podrażnień w wyniku, czego skutecznie przeciwdziała skutkom agresywnego działania produktów na bazie detergentów wykorzystywanych do codziennej pielęgnacji kobiecych okolic narządów intymnych. Równocześnie suplement diety Glizigen polecany jest przed rozpoczęciem leczenia ginekologicznego wiążącego się z potrzebą oczyszczenia powierzchni skórnych w celu przygotowania ich do kuracji produktami farmakologicznymi. Niezwykle wygodny i łatwy w użyciu, może być efektywnie stosowany zwłaszcza w czasie trwania długiej podróży bądź w sytuacji związanej z brakiem dostępu do bieżącej wody.

Suplement diety Glizigen wyprodukowany z myślą o kobietach przeznaczony został do codziennej pielęgnacji wrażliwych okolic intymnych kobiecego ciała. Jego zadaniem jest utrzymanie prawidłowego odczynu kobiecych, intymnych części ciała oraz oczyszczanie powierzchni skórnych zachowując przy tym naturalną, pierwotną mikroflorę błon  śluzowych narządów intymnych.
Do czynników posiadających bezpośredni wpływ na mikrouszkodzenia, podrażnienia bądź zaczerwienienia wrażliwych, intymnych okolic kobiecego ciała zalicza się przede wszystkim zabieg depilacji, stosowanie podpasek higienicznych bądź też stosowanie ciasnej, syntetycznej bielizny.
Czynne uprawianie sportu, aktywność wodna, czas spędzony na plaży bądź też zakończony stosunek seksualny to kolejne czynniki posiadające istotny wpływ na zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej zewnętrznych okolic intymnych kobiecego ciała.
Suplement diety Glizigen nie powinien być stosowany doraźnie, jeżeli występuje wrażliwość organizmu na substancję czynną bądź jakąkolwiek substancję pomocniczą występującą w składzie suplementu diety Glizigen.
Produkt w żadnym przypadku nie powinien być stosowany, jako zamiennik prawidłowo zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia.
Suplement diety Glizigen należy przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu suchym, pozbawionym światła oraz niedostępnym dla dzieci.
Dotychczas nie wykryto powiązań pomiędzy suplementem diety Glizigen a produktami żywnościowymi oraz lekami.
Suplement diety Glizigen należy rozpylić na powierzchnię okolic intymnych kobiecego ciała uwzględniając przy tym pionową pozycję preparatu.
Suplement diety Glizigen należy stosować 3-4 razy dziennie w zależności od potrzeb oraz natężenia uciążliwych objawów.
Od 58,00 zł.
Propylene Glycol, Aqua, Polysorbate SO, Glycyrrhizic Acid 01,%.
Działania niepożądane
Preparat jest dobrze tolerowany; w pojedynczych przypadkach może wystąpić świąd, zaczerwienienie skóry lub wysypka.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Glizigen a alkohol

Glizigen u osób starszych(65 lat i więcej)
Glizigen dla dzieci(do 18 lat)
Glizigen w ciąży
Glizigen a karmienie piersią
Glizigen a prowadzenie pojazdów
Glizigen refundacja

Glizigen cena i opakowania

Glizigen Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Glizigen Spray uzyskał ocenę 5.0 z 5 na podstawie 1 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 5.0/5 (1 opinia pacjentów)1 opinia o Glizigen Spray

 1. Anonim

  Jestem 20 letnią kobietą chorującą na problem imntymny. Glizigen brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 21 dni w dawce: 5 ml(mililitrów). Często dostawałam infekcje w miejscach imntymnych ale ten żel bardzo mi pomógł, codziennie przy myciu się podmywałam się tym żelem w okolicach pochwy i już nic mnie nie szczypało ani bolało do tej pory dalej mam zamiar tego używać bo naprawdę pomaga. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Glizigen w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania