Gynoxin

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Gynoxin jest bez recepty?

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Miejscowe silne przeciwgrzybicze; także przeciwbakteryjne (w stosunku do paciorkowców i gronkowców) – lek z grupy imidazoli.

Drożdżyca śluzówek narządów płciowych, m.in.: zapalenie sromu, pochwy, upławy.
Dotychczas nieznane.
Globulki: jednorazowo dopochwowo 1 globulkę; w razie konieczności można powtórzyć leczenie po 3 dniach. Krem: wprowadzać dopochwowo 2 razy na dobę po 5 g (zawartość dołączonego aplikatora). Mężczyźni (w przypadku gdy występują objawy zakażenia grzybiczego u partnera seksualnego): nakładać 2 razy na dobę na żołądź prącia.
globulki dopochwowe po 600 mg, cena od 10 do 20 zł; krem dopochwowy 2% (20 mg w 1 g), cena od 30 do 50 zł

Dowiedz się więcej o składzie: .

Gynoxin a alkohol

Gynoxin u osób starszych(65 lat i więcej)
Gynoxin dla dzieci(do 18 lat)
Gynoxin w ciąży
Gynoxin a karmienie piersią
Gynoxin a prowadzenie pojazdów
Gynoxin refundacja

Gynoxin cena i opakowania

Gynoxin Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Gynoxin uzyskał ocenę 3.7 z 5 na podstawie 8 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 3.7/5 (8 opinie pacjentów)10 komentarzy Gynoxin

 1. Xena

  Lek powoduje skutki uboczne nie u każdej ale u mnie Plemienia juz tydzień..działa ba grzybice ale daje inne powody do zmartwień..bralam różne ale po nim tylko krwawie

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Pyśka

  Brałam ostatnio przy grzybicy te globulki juz po 2 pojawiły sie plemienia z krwią ..odczekalam i po kilku dniach jak ustąpiło krwawienie wziełam 3 ale niestety cały czas troszkę plamie juz minął tydzień obawiam sie ..jedyny plus to to ze lek silnie działa i zwalcza grzybice tylko skąd te PLAMIENIA???

  Odpowiedz
 3. rr

  Stosuję kurację Gynoxinem (grzybica pochwy)- najpierw jedna tabletka dopochwowo (600mg), następnie krem trzy razy w odstępie trzech dni. Po zastosowaniu tabletki objawy nie ustępują od razu, ale jej stosowanie nie jest nieprzyjemne. Natomiast krem w moim odczuciu bardziej szkodzi niż pomaga, bardzo silne pieczenie i świąd, na przemian. Po odstawieniu kremu w/w skutki uboczne ustępują, a po jego ponownym nałożeniu – znów się nasilają. Krem być może i jest skuteczny w leczeniu grzybicy, ale jego stosowanie jest niesamowicie nieprzyjemne – jak przedłużenie sobie objawów zakazenia na własne życzenie.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. globulka

  Mam 28 lat, lekarz stwierdził u mnie grzybicę. Dostałam gynoxin jedną globulkę 600 mg, po trzech dniach powinnam wziąć koleje, inne globulki (nie pamiętam obecnie nazwy, jakiś probiotyk) przez 7 dni a następnie gynalgin przez kolejne dni. Następnego dnia po zaaplikowaniu gynolixu pojawiło mi się plamienie, które wieczorem przeszło w dość obfite krwawienie i trwa również teraz, dwa dni po zastosowaniu globulki. Jak do jutra mi nie przejdzie idę do lekarza. Czytałam na forach ale znalazłam szczątkowe informacje o takiej reakcji na lek (dwie – trzy kobiety miały podobny skutek w postaci krwawienia). Lekarz u którego byłam stwierdził, iż „raczej globulka nie spowodowała krwawienia”. Tylko jak to możliwe skoro akurat zaraz po użyciu taki skutek nastąpił (miesiączkę wykluczam, miałam niedawno a mam regularnie).

  Odpowiedz
 5. mm

  Gin kazał mi wsadzić 1 globulkę na noc. Ponoć działa ona 7 dni w pochwie. Dziś jest 6 dzień od wsadzenia i nadal ona mi wylatuje a wtedy niesamowicie piecze. Nie jestem zadowolona z tego lekarstwa. Musiałam pomóc sobie i tak tabletkami doustnie:(

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 6. Anonim

  Jestem 35 letnią kobietą chorującą na grzybica pochwy. Gynoxin brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 10 dni w dawce: 600 mg(miligram). Jestem bardzo poddatna na infekcje bo mam podobno problem z kolonizacją nabłonka, dostałam gynoxin 600 mg i ponadt Lacibios fem dopochwowo, okazał sie skuteczny. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Gynoxin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 7. Anonim

  Jestem 31 letnią kobietą chorującą na grzybica pochwy. Gynoxin brałam podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 35 dni w dawce: 200 mg(miligram). Grzybice złapałam w jakuzzi na basenie, dostałam globuki 200 mg przez 3 dni, piekło,swędziało,ale przeszła mi wredna przypadłość. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Gynoxin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 8. Anonim

  Jestem 32 letnią kobietą chorującą na stan zapalny pochwy. Gynoxin brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 7 dni w dawce: 20 mg(miligram). Stosowałam jestem zadowolona, ale początkowo strasznie piekło ( pierwsze dwie noce dramat to był)a teraz śluz wrócił do normy, spoko. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Gynoxin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 9. Anonim

  Jestem 25 letnią kobietą chorującą na stan zapalny pochwy. Gynoxin dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 21 dni w dawce: 20 mg(miligram). Jestem po trzeciej aplikacji gynoxynu i pojawiło sie takie plamienie z krwia, ale komfort mi sie poprawia.Wygodna aplikacja ale drogo. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Gynoxin w mojej opinii sprawia problemy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania