Gynoxin

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Gynoxin jest bez recepty?

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Miejscowe silne przeciwgrzybicze; także przeciwbakteryjne (w stosunku do paciorkowców i gronkowców) – lek z grupy imidazoli.

Drożdżyca śluzówek narządów płciowych, m.in.: zapalenie sromu, pochwy, upławy.
Dotychczas nieznane.
Globulki: jednorazowo dopochwowo 1 globulkę; w razie konieczności można powtórzyć leczenie po 3 dniach. Krem: wprowadzać dopochwowo 2 razy na dobę po 5 g (zawartość dołączonego aplikatora). Mężczyźni (w przypadku gdy występują objawy zakażenia grzybiczego u partnera seksualnego): nakładać 2 razy na dobę na żołądź prącia.
globulki dopochwowe po 600 mg, cena od 10 do 20 zł; krem dopochwowy 2% (20 mg w 1 g), cena od 30 do 50 zł

Dowiedz się więcej o składzie: .

Gynoxin a alkohol

Gynoxin u osób starszych(65 lat i więcej)
Gynoxin dla dzieci(do 18 lat)
Gynoxin w ciąży
Gynoxin a karmienie piersią
Gynoxin a prowadzenie pojazdów
Gynoxin refundacja

Gynoxin cena i opakowania

Gynoxin Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Gynoxin uzyskał ocenę 3.7 z 5 na podstawie 6 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 3.7/5 (6 opinie pacjentów)7 komentarzy Gynoxin

 1. Anonim

  Jestem 25 letnią kobietą chorującą na stan zapalny pochwy. Gynoxin dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 21 dni w dawce: 20 mg(miligram). Jestem po trzeciej aplikacji gynoxynu i pojawiło sie takie plamienie z krwia, ale komfort mi sie poprawia.Wygodna aplikacja ale drogo. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Gynoxin w mojej opinii sprawia problemy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 32 letnią kobietą chorującą na stan zapalny pochwy. Gynoxin brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 7 dni w dawce: 20 mg(miligram). Stosowałam jestem zadowolona, ale początkowo strasznie piekło ( pierwsze dwie noce dramat to był)a teraz śluz wrócił do normy, spoko. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Gynoxin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 31 letnią kobietą chorującą na grzybica pochwy. Gynoxin brałam podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 35 dni w dawce: 200 mg(miligram). Grzybice złapałam w jakuzzi na basenie, dostałam globuki 200 mg przez 3 dni, piekło,swędziało,ale przeszła mi wredna przypadłość. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Gynoxin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Anonim

  Jestem 35 letnią kobietą chorującą na grzybica pochwy. Gynoxin brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 10 dni w dawce: 600 mg(miligram). Jestem bardzo poddatna na infekcje bo mam podobno problem z kolonizacją nabłonka, dostałam gynoxin 600 mg i ponadt Lacibios fem dopochwowo, okazał sie skuteczny. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Gynoxin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 5. mm

  Gin kazał mi wsadzić 1 globulkę na noc. Ponoć działa ona 7 dni w pochwie. Dziś jest 6 dzień od wsadzenia i nadal ona mi wylatuje a wtedy niesamowicie piecze. Nie jestem zadowolona z tego lekarstwa. Musiałam pomóc sobie i tak tabletkami doustnie:(

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 6. globulka

  Mam 28 lat, lekarz stwierdził u mnie grzybicę. Dostałam gynoxin jedną globulkę 600 mg, po trzech dniach powinnam wziąć koleje, inne globulki (nie pamiętam obecnie nazwy, jakiś probiotyk) przez 7 dni a następnie gynalgin przez kolejne dni. Następnego dnia po zaaplikowaniu gynolixu pojawiło mi się plamienie, które wieczorem przeszło w dość obfite krwawienie i trwa również teraz, dwa dni po zastosowaniu globulki. Jak do jutra mi nie przejdzie idę do lekarza. Czytałam na forach ale znalazłam szczątkowe informacje o takiej reakcji na lek (dwie – trzy kobiety miały podobny skutek w postaci krwawienia). Lekarz u którego byłam stwierdził, iż „raczej globulka nie spowodowała krwawienia”. Tylko jak to możliwe skoro akurat zaraz po użyciu taki skutek nastąpił (miesiączkę wykluczam, miałam niedawno a mam regularnie).

  Odpowiedz
 7. rr

  Stosuję kurację Gynoxinem (grzybica pochwy)- najpierw jedna tabletka dopochwowo (600mg), następnie krem trzy razy w odstępie trzech dni. Po zastosowaniu tabletki objawy nie ustępują od razu, ale jej stosowanie nie jest nieprzyjemne. Natomiast krem w moim odczuciu bardziej szkodzi niż pomaga, bardzo silne pieczenie i świąd, na przemian. Po odstawieniu kremu w/w skutki uboczne ustępują, a po jego ponownym nałożeniu – znów się nasilają. Krem być może i jest skuteczny w leczeniu grzybicy, ale jego stosowanie jest niesamowicie nieprzyjemne – jak przedłużenie sobie objawów zakazenia na własne życzenie.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania