Heel-Angin SD

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Lek homeopatyczny Heel-Angin SD zawiera w swoim składzie substancje czynne takie jak: Hydrargyrum bicyanatum, Phytolacca americana, Apis mellifica, Arnica montana, Hepar sulfuris oraz Atropa Belladonna. Substancje te mają działanie łagodzące ból, są stosowane w leczeniu objawów infekcji dróg oddechowych. 

stany zapalne migdałków
Nadwrażliwość na którąkolwiek substancję czynną lub pomocniczą leku. Nadwrażliwość na rośliny z rodziny złożonych. Nie zaleca się stosowania leku u dzieci poniżej 12 roku życia. Nie zaleca się stosowania leku u kobiet w ciąży i w trakcie karmienia piersią.
Nie ma danych odnośnie interakcji produktu z innymi lekami.
Stosować jedną tabletkę trzy razy dziennie między posiłkami. Nie przekraczać zaleconej dawki.
Ceny preparatu Heel-Angin SD mieszczą się w zakresie od 16 do 28 zł.
Substancje czynne: Hydrargyrum bicyanatum D8 (30 mg), Phytolacca americana D4 (30 mg), Apis mellifica D4 (30 mg), Arnica montana D4 (30 mg), Hepar sulfuris D6 (60 mg), Atropa Belladonna D4 (60 mg). Substancje pomocniczne: laktoza, stearynian magnezu
Lek nie jest przeznaczony do leczenia anginy paciorkowcowej. 
Działania niepożądane
ślinotok

Dowiedz się więcej o składzie: .

Heel-Angin a alkohol

Heel-Angin u osób starszych(65 lat i więcej)
Heel-Angin dla dzieci(do 18 lat)
Heel-Angin w ciąży
Heel-Angin a karmienie piersią
Heel-Angin a prowadzenie pojazdów
Heel-Angin refundacja

Heel-Angin cena i opakowania

Heel-Angin Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Heel-Angin SD uzyskał ocenę 4.0 z 5 na podstawie 10 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.0/5 (10 opinie pacjentów)10 komentarzy Heel-Angin SD

 1. Anonim

  Jestem 39 letnią kobietą chorującą na angina. Heel-Angin SD brałam podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 14 dni w dawce:? mg(miligram). Od dziecka często chorowałam na anginę. Zawsze chorobie towarzyszyły białe czopy na gardle. ANGIN-HEEL zastosowałam ok 10 lat temu.Wtedy ten lek był w malusieńkich granulkach i stosowałam go najpierw co piętnaście minut 1 granulkę i po kilku godzinach(ok 5)stopniowo wydłużałam odstępy czasu między kolejnymi dawkami.Środek ten poleciła mi koleżanka, która wyleczyła nim anginę swojemu synowi. Miałam dość nawracających angin więc spróbowałam ale najpierw poszłam do lekarza po antybiotyk i miałam go w domu gdyby kuracja angin-heelem nie przynosiła efektu. Jak to z lekiem homeopatycznym, na jedną osobę podziała na drugą nie.Cieszę się, że na mnie podziałał.Najważniejsze jest to, że od tamtej pory,czyli od 10 lat,nigdy nie miałam anginy.Odpukać w niemalowane. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Heel-Angin SD w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 30 letnim mężczyzną chorującym na angina. Heel-Angin SD dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 22 dni w dawce: 1 mg(miligram). Jak dla mnie genialny. Uporałem się z dolegliwością. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Heel-Angin SD w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 29 letnią kobietą chorującą na zapalenie migdałków. Heel-Angin SD dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 4 dni w dawce: 1 tabletek. Lek bardzo dobry przy schorzeniach migdałków. lek jest homeopatyczny więc dobry dla każdego. Polecam. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Heel-Angin SD w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Anonim

  Jestem 29 letnią kobietą chorującą na gardło. Heel-Angin SD brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 8 dni w dawce: tabletki mg(miligram). Ból gardła przeszedł mi po 3 godzinach, w nocy odksztuszałam,zeszła wydzielina z górnych dróg oddechowych, działają i to skutecznie. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Heel-Angin SD w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 5. Anonim

  Jestem 32 letnią kobietą chorującą na gardło. Heel-Angin SD brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 8 dni w dawce: granulki mg(miligram). świetne na gardło, przygotowana byłam na anginę wzięłam lekarstwo i po 6 godzinach migdały ochloneły. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Heel-Angin SD w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 6. Anonim

  Jestem 27 letnią kobietą chorującą na angina. Heel-Angin SD brałam podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 62 dni w dawce: 30 mg(miligram). Moje dziecko miało ropne zapalenie migdałków, dałam mu Angin hell i przeszło, rewelacja polecam wszystkim do stosowania. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Heel-Angin SD w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 7. Anonim

  Jestem 32 letnią kobietą chorującą na angina. Heel-Angin SD brałam podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 0 dni w dawce: 30 mg(miligram). Zażywałam, ale mi nie pomogło. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Heel-Angin SD w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 8. Anonim

  Jestem 27 letnim mężczyzną chorującym na angina. Heel-Angin SD brałem podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 91 dni w dawce: 30 mg(miligram). Jesli moje migdały sie powiekszaja i nie mogę normalnie przełykać biorę co godzina pod język angin hell i zawsze objawy sie cofają i nic się nie rozwija dalej. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Heel-Angin SD w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 9. Anonim

  Jestem 42 letnią kobietą chorującą na angina. Heel-Angin SD brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 188 dni w dawce: 30 mg(miligram). Anin heel to dla mnie najlepszy i najskuteczniejszy lek na gardło od kilku lat, zawsze go stosuje dla siebie i dla rodziny. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Heel-Angin SD w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 10. Anonim

  Jestem 21 letnim mężczyzną chorującym na zapalenie gardła. Heel-Angin SD brałem kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 99 dni w dawce: 30 mg(miligram). Przez pół roku chodziłem i chrząkałem, lekarz nie mógł postawić prawidłowej diagnozy, przepisywał lekarstwa i nic w końcu przepisał Angin-Heel używałem jakiś miesiąc chyba i pomogło. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Heel-Angin SD w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania