Heel-Viburcol plus

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Heel-Viburcol plus jest bez recepty?

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Viburcol Plus to lek homeopatyczny, który stosowany jest głównie w niepokoju u dzieci wywołanym bolesnym ząbkowaniem, kolką oraz przeziębieniem (z gorączką lub bez). Dzięki zawartości rozcierki D6 z pokrzyku wilczej jagody (Atropa belladonna), węglanu wapnia, rozcierki D4 z rumianku pospolitego (Matricaria recutita) bądź psianki słodkogórz (Solanum dulcamara – D6) preparat wykazuje działanie uspokajające, delikatnie nasenne oraz anksjolityczne.

Stany niepokoju u niemowląt i małych dzieci, związane z bolesnym ząbkowaniem, przeziębieniem lub kolką.
Brak – preparat homeopatyczny.
Brak – preparat homeopatyczny.
Młodzież powyżej 12 roku życia i osoby dorosłe – 1 pojemnik 3 razy dziennie; dzieci 2-5 lat – 5-10 kropli 3 razy dziennie; dzieci od 3 miesiąca do 2 lat – 5 kropli 3 razy dziennie.
Około 28 złotych.
Działania niepożądane
Brak – preparat homeopatyczny.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Heel-Viburcol a alkohol

Heel-Viburcol u osób starszych(65 lat i więcej)
Heel-Viburcol dla dzieci(do 18 lat)
Heel-Viburcol w ciąży
Heel-Viburcol a karmienie piersią
Heel-Viburcol a prowadzenie pojazdów
Heel-Viburcol refundacja

Heel-Viburcol cena i opakowania

Heel-Viburcol Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Heel-Viburcol plus uzyskał ocenę 4.5 z 5 na podstawie 6 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.5/5 (6 opinie pacjentów)6 komentarzy Heel-Viburcol plus

 1. Zośka

  Ten lek to obowiązkowa pozycja numer 1 w domowej apteczce. Lek homeopatyczny, bezpieczny i co najważniejsze skuteczny. Stosowałam kilka lat temu u syna, a obecnie stosuję u córki. Polecam

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Barbara

  Viburcol ma jedną wadę, mianowicie dość wysoką cenę. Stosuje od kilku lat i zawsze działa. Nigdy się na nim nie zawiodłam. Stosowałam podczas kolek, wyrzynania się ząbków, po szczepieniach czy w trakcie choroby, kiedy moje dzieci były płaczliwe i rozdrażnione.

  Chętne mamy zapraszam do wzięcia udziału w konkursie Viburcolu (ja biorę) – http://www.spokojdziecka.pl/konkurs.html

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
  • Kinga

   Zgadzam się ze stwierdzeniem, że cena Viburcolu jest zbyt wysoka, tym bardziej, że leku nie ma dużo i zawartość opakowania szybko się zużywa. Natomiast odnośnie skuteczności działania, to jestem jego wierną fanką od sześciu lat (tyle ma najstarszy syn). Nie ma bowiem leku, który skuteczniej wycisza dziecko i przy tym bezpieczny i ma naturalny skład.

   Cena
   Skuteczność
   Czas działania
   Odpowiedz
   • Majcia

    No niestety, mogło by być taniej, ale z drugiej strony skoro działa, jest lekiem naturalnym, który nie wyrządza szkody maluszkowi, to niech kosztuje ile chce bo ja i tak go kupię.

    Cena
    Skuteczność
    Czas działania
    Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 30 letnią kobietą chorującą na rozne. Heel-Viburcol plus dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 5 dni w dawce: 1 czopków. Stosuję u mojego dziecka- niemowlę, podczas różnych dolegliwość. Zawsze zdaje egzamin. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Heel-Viburcol plus w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Anonim

  Jestem 28 letnią kobietą chorującą na kolka zabkowanie. Heel-Viburcol plus brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 414 dni w dawce: 1 czopków. Lek uratował moje nerwy a moją córkę uspokoił. Ma świetny wpływ na moje dziecko w czasie żąbkowania i wtedy gdy z niewiadomych przyczyn jest płaczliwa, poddenerwowana trudno ją uspokoić podaję jej czopek i lek działa cuda.Kiedy podaję jej na noc nie ma problemu z zasypianiem. Dobrze że jest ten czopek tyle że drogi. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Heel-Viburcol plus w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania