Helical

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Helical to lek o działaniu wykrztuśnym. Pomaga przy infekcjach dróg oddechowych. Jego skład opiera się na bluszczu pospolitym. Do leku używany jest susz z jego liści. Roślina ta rozszerza oskrzela, co wspomaga wykrztuszanie. Ma również działanie rozkurczowe i przeciwzapalne, co pomaga utrzymać efekty leczenia.

Lek należy stosować na zapalenie oskrzeli, suchy kaszel(nawykowy nieżyt błon śluzowych) oraz przewlekłe infekcje górnych dróg oddechowych.
Lek jest niewskazany dla osób z chorobą wrzodową żołądka oraz dla dzieci poniżej 5 roku życia. Szczególną ostrożność należy także zachować w ciąży i w czasie karmienia piersią, gdyż lek nie został odpowiednio zbadany w tym kierunku.
Nie należy przyjmować Helicalu wraz z innymi lekami na te same dolegliwości.Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych preparatach. 
Helical występuje pod postacią syropu. Należy przyjmować go doustnie, około 3-4 razy dziennie. Dawkowanie należy skonsultować z lekarzem.
Około 15zł.
Wyciąg z zasuszonych liści bluszczu pospolitego.
Bezpieczny dla diabetyków.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Helical a alkohol

Helical u osób starszych(65 lat i więcej)
Helical dla dzieci(do 18 lat)
Helical w ciąży
Helical a karmienie piersią
Helical a prowadzenie pojazdów
Helical refundacja

Helical cena i opakowania

Helical Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Helical uzyskał ocenę 4.3 z 5 na podstawie 1 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.3/5 (1 opinia pacjentów)1 opinia o Helical

 1. Anonim

  Jestem 36 letnim mężczyzną chorującym na oskrzela. Helical dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 9 dni w dawce: 2,5 ml(mililitrów). Jestem diabetykiem. Lekarz przepisał mi ten leka na oskrzela. Muszę przyznać, że bardzo mi pomógł. Duży plus, że mogę go stosować. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Helical w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Cena
Skuteczność
Czas działania