Ibuprofen tabletki

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

patrz HELPIN

patrz HELPIN
patrz HELPIN
patrz HELPIN
patrz HELPIN
tabletki powlekane po: 200 mg, Rx – cena do 5 zł, Rf; 200 mg, cena do 5 zł; 200 mg, Rx – cena do 5 zł, Rf.
10 lub 60 tabletek powlekanych, 1 tabletka zawiera 200 mg ibuprofenu.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Ibuprofen a alkohol

Ibuprofen u osób starszych(65 lat i więcej)
Ibuprofen dla dzieci(do 18 lat)
Ibuprofen w ciąży
Ibuprofen a karmienie piersią
Ibuprofen a prowadzenie pojazdów
Ibuprofen a doping
Ibuprofen refundacja

Ibuprofen cena i opakowania

Ibuprofen Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Ibuprofen tabletki uzyskał ocenę 4.4 z 5 na podstawie 12 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.4/5 (12 opinie pacjentów)13 komentarzy Ibuprofen tabletki

 1. Anonim

  Jestem 40 letnim mężczyzną chorującym na bol. Ibuprofen dopiero zaczynam stosować, kilka razy w roku. Stosowałem lek/preparat przez: 1 dni w dawce: 2 tabletek. Co tu wiele pisać boli biorę i nie boli;). Zawsze działa, nawet kiedyś na ból zęba. Polecam!. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Ibuprofen w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 37 letnim mężczyzną chorującym na ból. Ibuprofen brałem kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy w roku. Stosowałem lek/preparat przez: 10 dni w dawce: 2 tabletek. 2 tabletki i ból przechodzi natychmiastowo. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Ibuprofen w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 25 letnim mężczyzną chorującym na bol. Ibuprofen brałem kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy w roku. Stosowałem lek/preparat przez: 2 dni w dawce: 1 tabletek. Okejos!. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Ibuprofen w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Anonim

  Jestem 36 letnim mężczyzną chorującym na bol. Ibuprofen brałem kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy w miesiącu. Stosowałem lek/preparat przez: 10 dni w dawce: 1 tabletek. Musze go brac podczas posilkow inaczej mam bole brzucha. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Ibuprofen w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 5. Anonim

  Jestem 43 letnim mężczyzną chorującym na ból. Ibuprofen brałem kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy w tygodniu. Stosowałem lek/preparat przez: 2 dni w dawce: 3 tabletek. Bardzo dobry i nie mam bólów brzucha jak po innych przeciwbólowych lekach. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Ibuprofen w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 6. Anonim

  Jestem 29 letnią kobietą chorującą na ból. Ibuprofen brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy w tygodniu. Stosowałam lek/preparat przez: 1 dni w dawce: 2 tabletek. Na mnie działa średnio. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Ibuprofen w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 7. Anonim

  Jestem 26 letnią kobietą chorującą na ból. Ibuprofen brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 9 dni w dawce: 1 tabletek. Bardzo pomocny na bóle głowy. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Ibuprofen w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 8. Anonim

  Jestem 22 letnim mężczyzną chorującym na bol. Ibuprofen brałem podczas 2 kuracji, raz dziennie. Stosowałem lek/preparat przez: 2 dni w dawce: 1 tabletek. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Ibuprofen w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 9. Anonim

  Jestem 56 letnim mężczyzną chorującym na ból. Ibuprofen brałem kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy w miesiącu. Stosowałem lek/preparat przez: 8 dni w dawce: 2 tabletek. Pomaga mi przejść przez mój dzień, w okresach kiedy doskwier mi ból krzyża. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Ibuprofen w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 10. Anonim

  Jestem 15 letnim mężczyzną chorującym na ból. Ibuprofen brałem kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałem lek/preparat przez: 3 dni w dawce: 2 tabletek. Bolała mnie głowa i mama dała mi Ibuprofen, po 2 dniach wszystko mi przeszło. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Ibuprofen w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 11. Anonim

  Jestem 47 letnią kobietą chorującą na ból. Ibuprofen brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 2 dni w dawce: 3 tabletek. Pomaga na ból i jest w tym specjalistą. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Ibuprofen w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 12. Anonim

  Jestem 42 letnim mężczyzną chorującym na ból. Ibuprofen brałem kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy w tygodniu. Stosowałem lek/preparat przez: 2 dni w dawce: 4 tabletek. Bardzo efektywny, żadnych skutków ubocznych w trakcie lub bo zażyciu. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Ibuprofen w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Cena
Skuteczność
Czas działania