Wyroby medyczne

Plastry DermaPlast Burns(plastry na oparzenia)

Stosowanie plastrów hydrożelowych na oparzenia ma za zadanie schłodzenie oparzonego miejsca, uśmierzenie bólu oraz zabezpieczenie rany przed wniknięciem patogenów. Plastry Dermaplast redukują również powstawanie blizn.

Softeye Net(żel do oczu)

Wyrób medyczny wskazany do leczenia otarć i ran gałki ocznej, w tym profilaktyki zakażeń bakteryjnych. Zastosowane w żelu substancje działają nawilżająco, ochronnie i przeciwbakteryjnie.

Anida kwaśna woda w żelu

Kwaśna woda w żelu przeznaczona jest do stosowania w przypadku stłuczenia, siniaków, skręcenia czy ukąszenia owadów. Składniki zawarte w żelu miejscowo chłodzą uraz, działają przeciwobrzękowo, przeciwbólowo, ściągająco i przeciwzapalnie.

Irbutin

Irbutin jest środkiem spożywczym specjalnego pochodzenia medycznego zawierającym w swoim składzie kwas masłowy w postaci maślanu sodu. Zalecany jest do postępowania dietetycznego w przypadku zaburzeń czynnościowych przewodu pokarmowego, zespole jelita drażliwego, zaburzeniach flory bakteryjnej.

Multi-Gyn Actigel

Multi-Gyn Actigel to wyrób medyczny klasy IIa w postaci żelu. Jego zaletą jest skuteczność działania(już po 6 godz. od zastosowania), bezpieczeństwo i wygodna forma aplikacji. W skład żelu wchodzi opatentowany bioaktywny bloker patogenów na bazie polisacharydów pozyskiwanych z aloesu tzw. kompleks 2QR(polimer krzyżowy galaktoarabinianu kwasu poliglukuronowego). Jego kluczowe działanie polega na blokowaniu przyczepiania się patogenów(bakterii i grzybów) do ścianek […]

Irigasin

Wyrób medyczny składający się z irygatora (aplikatora) i saszetek z chlorkiem sodowym. Przygotowany izotoniczny roztwór soli podany do nosa oczyszcza jamy nosowe.

Syrop islandzki

Preparaty z porostu islandzkiego są bezpieczne u dzieci, kobiet w ciąży, karmiących oraz osób starszych. Produkty o tym składzie łagodzą ból gardła i suchy kaszel przez swoje właściwości powlekające i kojące. Są stosowane zarówno w postaci syropów jaki ta tabletek do ssania.

Desnoran

Wyrób medyczny przeznaczony dla osób dotkniętych problemem chrapania. Przeciwdziała najczęstszej przyczynie chrapania – zwiotczeniu mięśni gardła i podniebienia.

Cue

Krople do uszu do stosowania pomocniczego w zapaleniach ucha i profilaktycznie. Zawierają kompleks substancji aktywnych na czele z zestawem olejków eterycznych.

Physiomer Gentle Jet

Oczyszczające nos serum z naturalnej wody morskiej. Zawiera 80 minerałów i pierwiastków w formie łatwego do użycia aerozolu.

Pneumovit żel

Żel na bazie roztworu leczniczej wody mineralnej. W swoim składzie zawiera kombinację olejków eterycznych działających udrażniająco na nozdrza, kojąco i rozgrzewająco.

Pneumovit spray

Jest to wyrób medyczny będący fizjologicznym roztworem wody mineralnej. Stosowany w problemach z drożnością nosa i u osób wrażliwych na uczulenia.

Salvigol Bio Pediatric

Wyrób medyczny przeznaczony dla dzieci, u których występują problemy gardłowe. Zawiera składniki bezpieczne dla dziecka, a także w znacznej części pochodzące z upraw biologicznych.