IRS-19

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Szczepionka donosowa zawierająca lizaty bakteryjne 19 drobnoustrojów, miejscowo pobudza mechanizmy obronne. Stosowana jest w nieżycie nosa, zapaleniu zatok, krtani i migdałków podniebiennych, w zapaleniu uszu i oskrzeli oraz przed zabiegami laryngologicznymi i po ich wykonaniu.

Zaburzenia odporności.
Osłabia działanie aerozolu równoczesne stosowanie środków obkurczających błonę śluzową nosa.
Donosowo 1 dawkę aerozolu do każdego z nozdrzy 2-3 razy na dobę przez ok. 2 tygodnie; 2 lub 3 razy w roku, głównie w okresie wzmożonej zapadalności na choroby górnych dróg oddechowych.
Cena od 30 do 50 zł.
Lizaty bakterii: Streptococcus pneumoniae (typ I, II, III, V, VIII, XII), Streptococcus pyogenes grupa A, Streptococcus dysgalactiae grupa C, Staphylococcus aureus, Acinetobacter calcoaceticus (spp. Baumannie), Neisseria subflava (spp. perflava i flava), Moraxella catharrhalis, Klebsiella pneumoniae (spp. pneumoniae), Enterococcus faecium, Enterococcus faecalis, Haemophilus influenzae typu B.
Działania niepożądane
Nasilenie kataru, objawy uczuleniowe

Dowiedz się więcej o składzie: .

IRS-19 a alkohol

IRS-19 u osób starszych(65 lat i więcej)
IRS-19 dla dzieci(do 18 lat)
IRS-19 w ciąży
IRS-19 a karmienie piersią
IRS-19 a prowadzenie pojazdów
IRS-19 refundacja

IRS-19 cena i opakowania

IRS-19 Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum IRS-19 uzyskał ocenę 5.0 z 5 na podstawie 1 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 5.0/5 (1 opinia pacjentów)21 komentarzy IRS-19

 1. Ania

  IRS-19 można kupić w Rossie, ten kraj wykupił licencję i sprzedaje go bez recepty. Od kilku lat go używam i zawsze mam go w domu. Jeżdzę do Rossie co miesiąc i mogę tam kupić. Jak ktoś bardzo potrzebuje , to kupię i wyszłe. Pisać annaserzhanova@mail.ru

  Odpowiedz
 2. BarKa

  Od kilku lat szukam zamiennika i… brak takowego na naszym rynku. Wbrew opiniom niektórych lekarzy uważam, że szczepionka była rewelacyjna, Siedzę właśnie ze spuchniętym nosem i załzawionymi oczami wspominając z rozrzewnieniem ten specyfik, który zawsze ratował mnie przed przykrymi konsekwencjami przeziębień. być może byli pacjenci,którym nie pomógł, ale tak bywa … komuś pomaga polopiryna innemu szkodzi .Przykładów można mnożyć bez liku

  Odpowiedz
   • Mon

    Wycofany bo okazal sie bardzo skutecznym lekiem dla wielu pacjentow. Niektorym firmom farmaceutycznym nie podobaja sie leki leczace zrodlo schorzenia, bo takowe powoduja zmniejszanie ich zyskow. Wola zatem pozostawic na rynku leki tlumiace objawy choroby, a nie leczace schorzenie u zrodla. Lek nadal mozna kupic w Rosji i Moldawii.

    Odpowiedz
 3. wk

  Po zastosowaniu szczepionki leczniczo i powtórzeniu za rok zapobiegawczo od kilkunastu już lat nie mam kataru ani bólu zatok.
  Uważam że szczepionka jest bardzo skuteczna.
  Z poważaniem
  Wanda

  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania