Locoid

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Locoid jest bez recepty?

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

patrz LATICORT

patrz LATICORT
patrz LATICORT
patrz LATICORT
Krem jest szczególnie przydatny w leczeniu zmian sączących, a maść zmian łuszczących się i suchych. Mleczko umożliwia rozprowadzenie niewielkiej dawki leku na stosunkowo dużą powierzchnię oraz na skórę owłosioną.
LOCOID: krem: 1 mg w 1 g, cena do 5 zł, Rf; roztwór do stosowania na skórę: 1 mg w 1 g, cena do 5 zł, Rf; LOCOID CRELO. emulsja: 1 mg w 1 g, cena od 5 do 10 zł, Rf; LOCOID LIPOCREAM: krem: 1 mg w 1 g, cena od 10 do 20 zł.
15 g lub 30 g 0,1% kremu z hydrokortyzonem; 20 ml lub 30 ml 0,1% mleczka z hydrokortyzonem; Locoid Crelo: 30 g 0,1% emulsji z hydrokortyzonem; Locoid Lipocrem: 15 g, 30 g lub 100 g maści z hydrokortyzonem.
UWAGI: w zależności od stanu skóry, regionu skóry objętego zmianami chorobowymi i rodzaju schorzenia stosuje się różne postacie preparatu Locoid: Locoid krem, Locoid Lipocream: zmiany suche i suchosączące; Locoid Crelo: zmiany sączące w widocznych miejscach i na skórze owłosionej; Locoid roztwór do stosowania na skórę: zmiany na owłosionej skórze głowy.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Locoid a alkohol

Locoid u osób starszych(65 lat i więcej)
Locoid dla dzieci(do 18 lat)
Locoid w ciąży
Locoid a karmienie piersią
Locoid a prowadzenie pojazdów
Locoid refundacja

Locoid cena i opakowania

Locoid Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Locoid uzyskał ocenę 3.5 z 5 na podstawie 6 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 3.5/5 (6 opinie pacjentów)6 komentarzy Locoid

 1. Anonim

  Jestem 19 letnią kobietą chorującą na azs. Locoid brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 2 dni w dawce: 30 ml(mililitrów). A ja zaraz dostałam wysypki i musiłam go odstawić. Ilość skutków ubocznych oceniam na bardzo wyraźną. Lek spowodował u mnie poważne skutki uboczne na tyle, że byłem zmuszona go odstawić. Locoid w mojej opinii jest trudny w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 20 letnią kobietą chorującą na azs. Locoid dopiero zaczynam stosować, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 10 dni w dawce: 30 ml(mililitrów). Może być. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Locoid w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 28 letnim mężczyzną chorującym na azs. Locoid brałem kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałem lek/preparat przez: 2 dni w dawce: 30 ml(mililitrów). Skuteczny, ale widzę że jak się nim smaruję, a używam locoidu już dość długo to skóra się trochę jakby cieńsza i bardziej rozciągliwa robi. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Locoid w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Anonim

  Jestem 18 letnim mężczyzną chorującym na azs. Locoid brałem kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałem lek/preparat przez: 3 dni w dawce: 30 ml(mililitrów). Skutki uboczne oceniam na minimalne. Locoid w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 5. Anonim

  Jestem 17 letnią kobietą chorującą na azs. Locoid brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 2 dni w dawce: 30 ml(mililitrów). Walczę z moim azs, trzymajcie kciuki. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Locoid w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 6. Anonim

  Jestem 41 letnią kobietą chorującą na atopowe zapalenie skóry. Locoid brałam podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 1 dni w dawce: 30 ml(mililitrów). Dla mnie bardzo pozytywnie. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Locoid w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania