Loxon

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Piloxidil
Woda utleniona
Sylimarol tabletki

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Loxon jest bez recepty?

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Miejscowo pobudzające wzrost włosów poprzez poprawę ułowienia skóry i mieszków włosowych (minoksydyl podawany doustnie w postaci tabletek jest lekiem stosowanym w ciężkich przypadkach nadciśnienia tętniczego).

Leczenie łysienia androgenowego (związanego z nieprawidłowym wydzielaniem męskich hormonów) u mężczyzn i kobiet, zwłaszcza u osób młodych.
Nie stosować na uszkodzoną skórę.
Stosowana jednocześnie miejscowo tretinoina (tretinoin) może zwiększać przenikanie minoksydylu przez skórę do krwi, wywołując działania niepożądane (spadki ciśnienia tętniczego).
Wcierać 2 razy na dobę po 1 ml (dawka 2 ml na dobę jest dawką maksymalną).
2 %: cena od 20 do 30 zł;
5%: cena od 30 do 50 zł Rx
60 ml 2% lub 5% płynu z minoksydilem.,
UWAGI: początek działania występuje dopiero po 2 miesiącach regularnego stosowania, a szczyt działania po ok. roku.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Loxon a alkohol

Loxon u osób starszych(65 lat i więcej)
Loxon dla dzieci(do 18 lat)
Loxon w ciąży
Loxon a karmienie piersią
Loxon a prowadzenie pojazdów
Loxon refundacja

Loxon cena i opakowania

Loxon Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Loxon uzyskał ocenę 3.6 z 5 na podstawie 5 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 3.6/5 (5 opinie pacjentów)4 komentarze Loxon

 1. Anonim

  Jestem 29 letnią kobietą chorującą na łysienie. Loxon brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 462 dni w dawce: 60 ml(mililitrów). W ciągu kilku miesięcy straciłam sporo włosów z czubka głowy z powodu niedoborów estrogenów,zaczęłam kuracje loxonem 2% i po trzech miesiącach regularnego stosowania 2 razy dziennie zauważyłam mnóstwo nowych włosków w miejscu stosowania(taki meszek),który z czasem przekształcił się w normalne włosy.Teraz używam stale,raz dziennie za wyjątkiem miesięcy letnich(nadwrażliwość na słońce). Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Loxon w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Konrad

  loxon przepisał mi dermatolog, ale efekty nie do końca mnie satysfakcjonowały. teraz zamówiłem procerin z nuvialab pl i mama nadzieję, że osiągnę lepsze efekty.

  Opinia uznana przez moderatorów za próbę manipulacji. Powód: używanie kilku nicków z podobnej puli IP. Kryptoreklama produktów farmaceutycznych. Proszę zapoznać się z art. 52 ust. 1 Prawo farmaceutyczne, jeśli nie zgadza się z opinią proszę o kontakt z Administratorem serwisu

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 32 letnim mężczyzną chorującym na porost włosów. Loxon brałem podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 221 dni w dawce: 2 ml(mililitrów). Pobudza porost włosów w zakolach, ale na efekty trzeba długo czekać nawet można się zniechęcić. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Loxon w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Anonim

  Jestem 28 letnią kobietą chorującą na łysienie. Loxon brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 156 dni w dawce: 2 ml(mililitrów). Stosuje Loxon 2% od 4 miesięcy i widzę różnice pomiędzy włosami wyrasta ładna szczecinka a te co są są grubsze i lepiej osadzone w skórze tylko uciążliwy w użyciu po nacieraniu włosy sie przetłuszczają. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Loxon w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania