Macmiror Complex

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Macmiror Complex jest bez recepty?

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Skojarzone działanie składników: rzęsistkobójcze, przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne.

Zakażenia pochwy i sromu wywołane przez bakterie, grzyby lub rzęsistka pochwowego; zapalenie cewki moczowej, pęcherza moczowego, zakażenia związane z nietrzymaniem moczu, w przypadkach gdy stosowanie leku pojedynczego (nifuratelu lub nystatin) okazało się nieskuteczne.
Dotychczas nieznane.
Dotychczas nieznane.
Ściśle według wskazań lekarza. Globulki należy wprowadzać głęboko do pochwy. Maść wprowadza się głęboko do pochwy za pomocą specjalnego aplikatora. Globulki: zakładać do pochwy 1-2 razy na dobę przez 6-12 dni. W przypadku leczenia skojarzonego: maść + globulki, maść należy zakładać raz na dobę rano, a globulki raz na dobę wieczorem.
cena od 30 do 50 zł
30 g maści, 1 g zawiera 100 mg nifuratelu i 40 000 jm. nystatyny; 12 globulek dopochwowych, 1 globulka zawiera 500 mg nifuratelu i 200 000 jm. nystatyny.
UWAGI: niezbędne jednoczesne leczenie partnera (podczas leczenia konieczne jest powstrzymanie się od współżycia seksualnego). Podczas leczenia nie wolno pić alkoholu.
Działania niepożądane
Lek może powodować odczyny uczuleniowe w postaci zaczerwienienia i świądu błony śluzowej pochwy, a niekiedy również skóry.

Dowiedz się więcej o składzie: , .

Macmiror a alkohol

Macmiror u osób starszych(65 lat i więcej)
Macmiror dla dzieci(do 18 lat)
Macmiror w ciąży
Macmiror a karmienie piersią
Macmiror a prowadzenie pojazdów
Macmiror refundacja

Macmiror cena i opakowania

Macmiror Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Macmiror Complex uzyskał ocenę 3.7 z 5 na podstawie 5 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 3.7/5 (5 opinie pacjentów)6 komentarzy Macmiror Complex

 1. Gość

  Naprawdę jest ok stosowałam globulki doraźnie pomagają ,opakowanie 12 szt wystarcza na rok.Trzeba koniecznie leczyć też partnera,bo tak to każdy będzie narzekał,że średnie kiedy partner niedoleczona.Lek na 5tke

  Odpowiedz
 2. Anonim

  Super lek mnie tez pomógł na bóle miesiączkowe, chociaż przez 10 lat lekarze mówili ,że tak mam ,taka moja natura.Stosuje też czasami przy zapaleniu pęcherza (szczególnie jak są objawy pieczenia przy oddawaniu moczu i nie tylko)z furaginą bardzo pomaga.

  Odpowiedz
 3. Gość

  Bardzo dobry lek,pomaga już po 1-2 użyciu,a na bóle miesiączkowe rewelka

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Kasia

  Chyba pomogło, pierwsze widoczne efekty po 2-3 dni, natomiast ogromną wadą jest mało komfortowe stosowanie leku. Znam lepsze w tej cenie, ktore nie powodują takich “kosmicznych zabrudzeń”. Globułki są żółte, bardzo brudzą bieliznę. Jeśli zajdzie jeszcze potrzeba na pewno będę prosić lekarza a inne.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 5. Anonim

  Jestem 28 letnią kobietą chorującą na grzybica. Macmiror Complex 500 brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 25 dni w dawce: 500 mg(miligram). Po wizycie u lekarza dowiedziałam sie że mam chlamydie i dostałam Macmiror i Rudolit, jestem zdrowa. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Macmiror Complex 500 w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 6. Anonim

  Jestem 24 letnią kobietą chorującą na stan zapalny pochwy. Macmiror Complex 500 brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 14 dni w dawce: 500 mg(miligram). Lekarze bardzo lubią ostatnio przepisywac ten lek, ale tzreba wiedzieć kiedy go stosować mnie nie pomógl. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Macmiror Complex 500 w mojej opinii sprawia problemy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania