Magne-B6 Fast

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Chela-Mag B6 Forte Shot

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Magne-B6 Fast jest bez recepty?

Opis leku:

Działanie suplementu i ulotka

Magnez odgrywa istotną rolę w procesie skurczu mięśni, wpływa na pobudliwość nerwowo-mięśniową. Objawy niedoboru magnezu to m.in. wzmożone napięcie mięśniowe, drżenie i skurcze mięśni, zaburzenia rytmu serca.

Preparat stosowany jest w stanach niedo­boru magnezu (np. przy zapaleniu trzustki, w chorobach wątroby, w przypadku długotrwałej biegunki), które mogą prowadzić m.in. do niektórych chorób serca.
Hipermagnezemia, miastenia, niewydolność nerek, fenyloketonuria, choroby serca.
Preparat osłabia wchłanianie antybiotyków tetracyklinowych, związków żelaza, fluoru, doustnych leków przeciwzakrzepowych. W skojarzeniu z antybiotykami aminoglikozydowymi występuje zwiększone ryzyko blokady nerwowo-mięśniowej. Wykazuje anta­gonizm do preparatów wapnia i fosforanów. Witamina B6 ułatwia wchłanianie magnezu w przewodzie pokarmowym, a ponadto bierze udział w metabolizmie tłuszczów i białek, wpływa na czynność nerwów, stan skóry, włosów i paznokci.
Doustnie. Produkt należy spożywać po posiłku, popijając niewielką ilością płynu. Zalecane dzienne spożycie od 1 – 2 tabletek 2 razy dziennie.
brak danych
Uwaga! Podczas kuracji nie należy prowadzić pojazdów, obsługiwać urządzeń mechanicznych ani pić alkoholu.
Zaburzenia żołądkowo-jelitowe.

Magne-B6 a alkohol

Magne-B6 u osób starszych(65 lat i więcej)
Magne-B6 dla dzieci(do 18 lat)
Magne-B6 w ciąży
Magne-B6 a karmienie piersią
Magne-B6 a prowadzenie pojazdów
Magne-B6 refundacja

Magne-B6 cena i opakowania

Magne-B6 Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Magne-B6 Fast uzyskał ocenę 1.7 z 5 na podstawie 1 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 1.7/5 (1 opinia pacjentów)6 komentarzy Magne-B6 Fast

 1. Angryman

  UWAGA: KOMENTARZ UZNANY ZA PRÓBĘ MANIPULACJI OPINIAMI UŻYTKOWNIKÓW: Szczerze odradzam zakup tego produktu… Marne działanie i cena wcale nie jest taka korzystna. Jak dla mnie ta dawka po prostu się nie wchłania więc ciężko oczekiwać fajnych rezultatów. Ich po prostu nie będzie. Odradzam zakupu, pozdrawiam

  Odpowiedz
 2. Renatka

  UWAGA: KOMENTARZ UZNANY ZA PRÓBĘ MANIPULACJI OPINIAMI UŻYTKOWNIKÓW: Jeśli planujecie kupić dobry magnez, to Magne B6 odradzam. Kupiłam dwa opakowanie, bo zaufałam kobiecie w aptece, ale działanie jest po prostu marne. Ten lek zuepłnie nie poradził sobie z typowym poczuciem znużenia i zmęczenia… Szkoda kasy!

  Odpowiedz
 3. Agnieszka

  UWAGA: KOMENTARZ UZNANY ZA PRÓBĘ MANIPULACJI OPINIAMI UŻYTKOWNIKÓW: Kompletnie nie polecam tego leku. Pewnie jak większość Polaków, nabieram się na reklamy w tv i w radio… Natomiast ten lek to totalne żenada… Przez ponad 2 miesiące nie poradził sobie z drżącą powieką.Bardzo dużo pracuje przy komputerze i liczyłam na jakąś poprawę. Niestety zawód i stracone pieniądze.

  Odpowiedz
 4. Agnieszka

  Ja po stosowaniu prze kilka tygodni nie widze zadnych rezultatów, a mam sztandarowe objawy niedoboru magnezu. Ja się zawiodłam, więc ostrzegam i nie polecam.

  Odpowiedz
 5. Aga

  Piję bardzo dużo kaway (3 dziennie) i zauważylam typowe objawy niedoboru magnezu jak np. drżenie powieki. Stoswalam Mgne B6 2 tygodnie i nie mialam poprawy.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 6. Magnes przyciagajacy

  Przeczytałem tylko skład – mg 48 mg – pytam się czego ? Magnezu czy jonów magnezu (mg 2+). Brak informacji do dezinformacja. Ludzie zapamiętajcie ważna jest tylko zawartość jonów mg. Zapotrzebowanie na jony mg dla dorosłego człowieka to 320 – 380 mg jonów/dobę. Zakładając , że Magne B6 wchłania się w 50 % – dziennie należałoby połknąć około 15 tabletek tego specyfiku. Jeśli chodzi o Vit B6 – to nawet za dużo, wystarczy 2 mg/dobę. Najlepiej brac magnez w postaci leku (ma przeprowadzone badania kliniczne), a Vit B6 spokojnie można brać oddzielnie.

  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania