Maxflu tabletki

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Działanie leku i ulotka

Skojarzone działanie składników: łagodzące objawy przeziębienia i grypy: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe (paracetamol); zmniejszające przekrwienie i obrzęk błon śluzowych – zmniejszające wysięk z nosa, kichanie (pseudoefedryna, fenylefryna); uspokajające, nasenne, zmniejszające świąd, kichanie, łzawienie (chlorfeniramina).

Krótkotrwałe leczenie objawów przeziębienia i grypy.
Patrz: GRIPEX.
Patrz: GRIPEX.
Dorośli i dzieci powyżej 12. roku życia: 1-2 tabletki rozpuszczone w szklance ciepłej wody lub 20 ml syropu co 4-6 godzin do 4 razy na dobę. Maksymalnie 8 tabletek na dobę.
Cena od 5 do 10 zł.
500 mg paracetamolu + 30 mg pseudoefedryny + 60 mg kwasu askorbinowego.

Maxflu a alkohol

Maxflu u osób starszych(65 lat i więcej)
Maxflu dla dzieci(do 18 lat)
Maxflu w ciąży
Maxflu a karmienie piersią
Maxflu a prowadzenie pojazdów
Maxflu refundacja

Maxflu cena i opakowania

Maxflu Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Maxflu tabletki uzyskał ocenę 4.7 z 5 na podstawie 1 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.7/5 (1 opinia pacjentów)



1 opinia o Maxflu tabletki

  1. Grz

    Bardzo skuteczny lek. Bie wiem czemu nie ma go w sprzedaży

    Cena
    Skuteczność
    Czas działania
    Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania