MaxOn active

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Pierwszy w Polsce lek bez recepty z sildenafilem.
Sildenafil zawarty w tabletkach MaxOn active umożliwia utrzymanie erekcji niezbędnej do odbycia stosunku seksualnego.
Do wyzwolenia erekcji potrzebny jest impuls zewnętrzny, czyli stymulacja seksualna. Pod wpływem impulsu w mózgu zostają uwolnione duże ilości dopaminy. Prowadzi to do wydzielenia tlenku azotu, który trafi między innymi do ciał jamistych prącia rozszerzając je i wywołując wzwód.
U osób mających problem z utrzymaniem wzwodu występuje nadaktywność enzymu o nazwie PDE5, który rozkłada substancje odpowiadające za utrzymanie erekcji. Sildenafil zawarty w preparacie hamuje enzym PDE5 tym samym umożliwiając utrzymanie erekcji.
Do wywołania erekcji nadal niezbędna jest stymulacja seksualna. Same tabletki nie powodują wzwodu, a jedynie odpowiadają za jego utrzymanie.

Zaburzenia erekcji u dorosłych mężczyzn (niezdolność utrzymania erekcji).
Uczulenie lub nadwrażliwość na sildenafil lub substancje pomocnicze.
Stosowanie jednocześnie leków hipotensyjnych uwalniających tlenek azotu, np. azotan amylu.
Przeciwwskazany u mężczyzn z ciężkimi chorobami sercowo-naczyniowymi.
Może wykazywać interakcję z lekami:

Bezwzględnie nie należy łączyć leku z innymi lekami wyzwalającymi tlenek azotu, takimi jak: nitrogliceryna, nikorandyl, azotany i obniżającymi ciśnienie jak: riocyguat (w przypadku stosowania innych leków obniżających ciśnienie należy skonsultować się z lekarzem).

Należy przyjąć 1 tabletkę ok. godzinę przed planowanym stosunkiem.
brak danych
1 tabletka zawiera 25 mg sildenafilu w postaci cytrynianu.
Przed przyjęciem preparatu należy wypełnić zamieszczoną w opakowaniu ankietę. Pozwoli ona stwierdzić czy stosowanie leku jest bezpieczne.
Działania niepożądane
Najczęściej pojawiają się bóle głowy i zaczerwienienie twarzy, niestrawność, zatkany noc, uderzenia gorąca, widzenie na niebiesko.

Dowiedz się więcej o składzie: .

MaxOn a alkohol

MaxOn u osób starszych(65 lat i więcej)
MaxOn dla dzieci(do 18 lat)
MaxOn w ciąży
MaxOn a karmienie piersią
MaxOn a prowadzenie pojazdów
MaxOn a grejpfrut
MaxOn refundacja

MaxOn cena i opakowania

MaxOn Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum MaxOn active uzyskał ocenę 4.9 z 5 na podstawie 5 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.9/5 (5 opinie pacjentów)6 komentarzy MaxOn active

 1. arecki

  no tak stres zdecydowanie może wpłynąć negatywnie na kondycję seksualną dlatego docelowo warto pozbyć się na dobre stresu, ja też jak miałem przejściowe problemy z erekcją to też mi pomógł maxon active jest bez recepty a do tego to lek a nie suplement więc mam gwarancję że działa, swego czasu brałem różne suplementy i żadne z nich nie działały.

  Odpowiedz
 2. Jerry

  Mam problem ze stresem i nie zawsze skutecznie udaje mi się z nim walczyć. Jednym z jego skutków są problemy z erekcją. Po prostu nie staje, co denerwuje. maxon active to strzał w dziesiątkę, bo zawsze pomaga. A seks pomaga zmniejszyć poziom stresu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Adam

  Niektórzy nazywają maxon viagrą bez recepty. Aktywny składnik ten sam, a co najważniejsze mi pomógł. A o skuteczność głównie przecież chodzi.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. waldekk

  maxon to jedyny skuteczny lek który brałem na problemy z erekcją, a sporo wyprobowwalem i nie natrafiłem na nic bardziej skutecznego, a aj nie miałem czasu na szukanie tabletek bo z każdym kiepskim seksem moja partnerka stawała się coraz bardziej podejrzliwa i uważała że ją zdradzam co jest kompletną bzdurą.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 5. mats

  Bardzo dobry produkt. W dni kiedy jestem przemęczony i nie chce mi stanąć wspomagam się tymi tabletkami i jest super. Farmaceuta zapewniał, że skład jest całkowicie bezpieczny i chyba faktycznie tak jest bo nie odczuwam żadnych skutków ubocznych.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania