Menopauzin

Działanie suplementu i ulotka

Suplement diety menopauzin to preparat stosowany podczas menopauzy, nazywanej również przekwitaniem czy klimakterium. Jest to szczególny czas w trakcie życia kobiety, w którym dochodzi do ostatecznego ustania miesiączkowania w wyniku utraty aktywności pęcherzykowej jajnika.  Menopauza charakteryzuje się szeregiem nieprzyjemnych dolegliwości, takich jak uderzenia gorąca, przyrost masy ciała, problemy ze snem czy zaburzenia nastroju. W skład suplementu wchodzą izoflawony sojowe oraz chmiel. Chmiel wykazuje działanie uspokajające, dzięki czemu jego stosowanie może mieć korzystny wpływ na niwelowanie zaburzeń snu czy nadpobudliwości natomiast izoflawony sojowe wspomagają redukcję uderzeń gorąca, czy potliwości. Preparat wzbogacony jest dodatkowo w biotynę, która korzystnie wpływa na stan włosów i skóry, a także w wapń i witaminę D3, które potrzebne są do utrzymania zdrowych kości i zębów.

Suplement diety przeznaczony jest dla kobiet znajdujących się w okresie około menopauzalnym.
Nie należy stosować suplementu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
Brak danych dotyczących interakcji suplementu z innymi preparatami. Najlepiej jednak skonsultować z lekarzem lub farmaceutą w przypadku stosowania innych substancji.
Stosować raz dziennie jedną tabletkę po jedzeniu.
brak danych
Ekstrakt z izoflawonów sojowych, ekstrakt z szyszek chmielu, wapń, witamina D3, witamina E, witamina B6, kwas foliowy, chrom, biotyna.
Suplement diety powinien być przechowywany z dala od dzieci.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Menopauzin a alkohol

Menopauzin u osób starszych(65 lat i więcej)
Menopauzin dla dzieci(do 18 lat)
Menopauzin w ciąży
Menopauzin a karmienie piersią
Menopauzin a prowadzenie pojazdów
Menopauzin refundacja

Menopauzin cena i opakowania

Menopauzin Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum
Brak opinii. Ten suplement czeka na Twoją opinię. Jeśli masz pytanie odnośnie działania tego suplementu zadaj je na forum o lekach.Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania