Multi-Gyn Actigel

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Multi-Gyn Actigel to wyrób medyczny klasy IIa w postaci żelu. Jego zaletą jest skuteczność działania(już po 6 godz. od zastosowania), bezpieczeństwo i wygodna forma aplikacji. W skład żelu wchodzi opatentowany bioaktywny bloker patogenów na bazie polisacharydów pozyskiwanych z aloesu tzw. kompleks 2QR(polimer krzyżowy galaktoarabinianu kwasu poliglukuronowego). Jego kluczowe działanie polega na blokowaniu przyczepiania się patogenów(bakterii i grzybów) do ścianek pochwy co ogranicza powstawanie i rozwój infekcji. Multi-Gyn Actigel stymuluje odbudowę naturalnej flory bakteryjnej (pałeczki kwasu mlekowego) poprzez przywracanie pochwie fizjologicznej wartości pH. Ponadto żel nawilża błonę śluzową pochwy i wspomaga proces regeneracji uszkodzonych tkanek.

Multi-Gyn Actigel stosuje się w leczeniu bakteryjnego zakażenia pochwy (BV); profilaktycznie – w nawracających zakażeniach pochwy o charakterze bakteryjnym(objawiających się świądem, upławami, podrażnieniem, zaczerwienieniem, suchością i nieprzyjemnym zapachem) i w infekcjach na tle grzybiczym. 
Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.
Multi-Gyn Actigel nie wykazuje interakcji z lekami i może być jednocześnie stosowany z lekami przeciwgrzybiczymi i z antybiotykami.
Okres stosowania żelu każdorazowo nie powinien przekraczać 30 dni. W leczeniu bakteryjnego zakażenia pochwy stosować min. 2 razy dziennie, dopochwowo przez min. 5 dni. Profilaktycznie, w celu zapobiegania dolegliwościom pochwowym lub rozwojowi grzybów stosować wieczorem, dopochwowo raz na 3 dni. Podczas dolegliwości takich jak świąd, podrażnienie, suchość, zaczerwienienie i bolesność stosować obficie min. raz dziennie. 
brak danych 
Multi-gyn Actigel to produkt pochodzenia naturalnego, którego głównym składnikiem jest wyciąg z aloesu. Nie zawiera substancji zapachowych, środków konserwujących, hormonów i substancji chemicznych. Produkt jest całkowicie bezpieczny. Mogą go stosować zarówno kobiety w ciąży jak i karmiące piersią. 
Po zastosowaniu żelu może wystąpić lekkie uczucie szczypania, które ustępuje po upływie kilku minut.
Działania niepożądane
Stosowanie preparatu Multi-Gyn ActiGel o charakterze kwaśnym może zmniejszać aktywność nasienia, które posiada odczyn zasadowy. Kobiety, które chcą zajść w ciążę nie powinny go stosować przez 8 godzin po stosunku.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Multi-Gyn a alkohol

Multi-Gyn u osób starszych(65 lat i więcej)
Multi-Gyn dla dzieci(do 18 lat)
Multi-Gyn w ciąży
Multi-Gyn a karmienie piersią
Multi-Gyn a prowadzenie pojazdów
Multi-Gyn refundacja

Multi-Gyn cena i opakowania

Multi-Gyn Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Multi-Gyn Actigel uzyskał ocenę 5.0 z 5 na podstawie 1 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 5.0/5 (1 opinia pacjentów)1 opinia o Multi-Gyn Actigel

 1. Betii

  Przekonał mnie naturalny skład tego produktu. Staram się uważać na to co jem bo wszechobecne konserwanty i hormony dodawane do paszy dla zwierząt nie są nam obojętne. Jednocześnie panuje przekonanie, że skuteczny lek to skomplikowana chemia. Jak się okazuje nie zawsze. Lekarz zdiagnozował u mnie bakteryjne zakażenie pochwy, ale jak się zorientował, że niespecjalnie chciałabym pakować w siebie chemiczne jakieś leki zaproponował mi Multi gyn Actigel. Zadzałało i to znakomicie. Polecam.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Cena
Skuteczność
Czas działania