Natur C Active

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Opis leku:

Działanie suplementu i ulotka

Suplement Natur C to produkt, którego zadaniem jest uzupełnianie codziennej diety w witaminę C. Swoim składem bazuje on na ekstrakcie z aceroli oraz wysuszonych i zmielonych owocach dzikiej róży. Owoc aceroli zaliczany jest do grupy tych, które w swoim składzie zawierają najwyższe stężenie naturalnej witaminy C. Organizm ludzki nie posiada zdolności do jej syntezy w związku, z czym konieczna jest suplementacja witaminą C. Umożliwia ona, bowiem prawidłowe funkcjonowanie zarówno układu odpornościowego jak i całego organizmu. Zmniejsza aktywność wolnych rodników oraz podatność naczyń krwionośnych na uszkodzenia mechaniczne. Jest korzystna podczas wysiłku fizycznego, długotrwałego natężenia na stres, podczas ciąży, okresu karmienia piersią, a także podczas palenia papierosów.

Produkt przeznaczony jest do czynnego wspomagania organizmu przed infekcjami, osłabieniem organizmu oraz przed długotrwałym narażeniem na stres. Natur C zaopatrzy organizm w odpowiednią dawkę naturalnej witaminy C niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania organizmu zwłaszcza w okresie ciąży, karmienia piersią, a także przy nałogowym paleniu papierosów.
Nie powinien być stosowany doraźnie, jeżeli występuje wrażliwość organizmu na substancję czynną bądź jakąkolwiek substancję pomocniczą występującą w składzie. Wykluczone jest przekraczanie zalecanej do spożycia dziennej dawki suplementu diety Rosavit C. Produkt w żadnym przypadku nie powinien być stosowany, jako zamiennik prawidłowo zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Należy przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu suchym, pozbawionym światła oraz niedostępnym dla dzieci.
Dotychczas nie wykryto powiązań pomiędzy suplementem diety Natur C, a produktami żywnościowymi oraz lekami.
Zalecana do spożycia dzienna dawka suplementu diety Natur C określona została dla dzieci powyżej 4 roku życia, jako 1 kapsułka przyjmowana raz na dobę. W przypadku osób dorosłych dawka zwiększa się do 1-2 kapsułek przyjmowanych raz na dobę. Kapsułki należy popijać wodą.
Ok. 15 zł.

Natur a alkohol

Natur u osób starszych(65 lat i więcej)
Natur dla dzieci(do 18 lat)
Natur w ciąży
Natur a karmienie piersią
Natur a prowadzenie pojazdów
Natur refundacja

Natur cena i opakowania

Natur Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum
Brak opinii. Ten suplement czeka na Twoją opinię. Jeśli masz pytanie odnośnie działania tego suplementu zadaj je na forum o lekach.Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania