Neo-pancreatinum

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

patrz COMBIZYM

patrz COMBIZYM
patrz COMBIZYM
Leki zmniejszające wydzielanie soku żołądkowego z grupy antagonistów receptora H2 (m.in. cimetidine, famotidine, nizatidine, ranitidine) oraz leki zobojętniające sok żołądkowy mogą osłabiać działanie pankreatyny. Kwasy, etanol, roztwory silnie zasadowe, jony metali ciężkich i garbniki powodują unieczynnianie enzymów. Pankreatyna zmniejsza wchłanianie żelaza oraz kwasu foliowego z przewodu pokarmowego – przy długotrwałym leczeniu pankreatyną wskazane uzupełnianie tych niedoborów.
Tabletki należy przyjmować przed głównymi posiłkami, nie rozgryzać, nie kruszyć. Popijać niewielką ilością wody lub innego płynu. Nie należy popijać płynami o odczynie zasadowym, np. mlekiem. Indywidualne, zależne od stanu pacjenta. Dorośli: 3-4 razy na dobę po 3 tabletki przed posiłkami; dzieci: średnio 2-3 razy na dobę po 1-2 tabletki podczas posiłku. Tabletek nie należy rozgryzać.
cena od 10 do 20 zł
30 tabletek powlekanych, 1 tabletka zawiera 4000 j. Ph. eur. lipazy, 4800 j. Ph. eur. amylazy, 350 j. Ph. eur. proteazy.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Neo-pancreatinum a alkohol

Neo-pancreatinum u osób starszych(65 lat i więcej)
Neo-pancreatinum dla dzieci(do 18 lat)
Neo-pancreatinum w ciąży
Neo-pancreatinum a karmienie piersią
Neo-pancreatinum a prowadzenie pojazdów
Neo-pancreatinum refundacja

Neo-pancreatinum cena i opakowania

Neo-pancreatinum Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Neo-pancreatinum uzyskał ocenę 4.0 z 5 na podstawie 2 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.0/5 (2 opinie pacjentów)2 komentarze Neo-pancreatinum

 1. Anonim

  Jestem 24 letnim mężczyzną chorującym na zapalenie trzustki. Neo-Pancreatinum Forte dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 0 dni w dawce: 1 tabletek. Ten lek pomógł mi sie uporać z zapaleniem trzustki. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Neo-Pancreatinum Forte w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 30 letnim mężczyzną chorującym na wspomagacz. Neo-Pancreatinum dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 1 dni w dawce: 1 gr(gram). Robi to co musi pomaga w trawieniu białek, cukrów i tłuszczów. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Neo-Pancreatinum w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania