Nervoheel N

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Lek homeopatyczny, stosowany w różnego rodzaju stanach wzmożonego napięcia nerwowego. Zawiera 4-krotną rozcierkę z drzewa Strychnos ignatii (bogate źródło dwóch alkaloidów: strychniny i brucyny), mątwy zwyczajnej (Sepia officinalis), bromku potasu i cynkowej soli kwasu izowalerianowego. Strychnina (jako sól azotanowa) znalazła zastosowanie w medycynie jako lek na zaburzenia krążenia, oddychania oraz osłabienia. Bromek potasu do dziś jest używany jako składnik mixtura nervinae lub soli erlenmayera – wykazuje działanie anksjolityczne i nasenne, natomiast pochodne kwasu walerianowego – wyizolowane z kozłka lekarskiego – posiadają działanie uspokajające.

Zaburzenia psychosomatyczne, nerwice, bezsenność.
Brak przeciwwskazań
Brak interakcji
1 tabletka 3 razy dziennie
Ok. 22 zł
Mątwa zwyczajna D4, Strychnos ignatii D4, bromek potasu D4, sól cynkowa kwasu izowalerianowego D4
Działania niepożądane
Lek homeopatyczny nie wykazuje żadnych działań niepożądanych.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Nervoheel a alkohol

Nervoheel u osób starszych(65 lat i więcej)
Nervoheel dla dzieci(do 18 lat)
Nervoheel w ciąży
Nervoheel a karmienie piersią
Nervoheel a prowadzenie pojazdów
Nervoheel refundacja

Nervoheel cena i opakowania

Nervoheel Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Nervoheel N uzyskał ocenę 4.2 z 5 na podstawie 9 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.2/5 (9 opinie pacjentów)10 komentarzy Nervoheel N

 1. Depresant

  Jestem 17 letnim mężczyzną z depresją i stanami lekowymi. Lek nervoheel mi pomaga w ciężkich chwilach i jest naprawdę świetnym lekiem dla wszystkich którzy często i bardzo się denerwują jak ja. Pozdrawiam

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Beata

  Od lat biorę Nervoheel,z przerwami,w stanach silnego poddenerwowania,jestem bardzo zadowolona z efektu.Często wystarcza 1 tabletka!!Polecam.

  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 15 letnią kobietą chorującą na nerwica. Nervoheel N dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 4 dni w dawce: 2 tabletek. Pomaga. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Nervoheel N w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Anonim

  Jestem 65 letnią kobietą chorującą na depresja,leki. Nervoheel N brałam podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 29 dni w dawce: 50 tabletek. Pisze w imieniu mojej mamy,ktora dlugo nie mogla sobie poradzic z nerwica.Placz,bezsennosc,drzenie rak,niespokojne nogi,to ustapilo.Bardzo jest ona pzrede wszystkim zadowolona a my nie martwimy sie o te zmiany nastrojow,zniknely.Ni ma otepienia jak po uzywaniu Doxepinu.
  Nareszcie spokoj. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Nervoheel N w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 5. Anonim

  Jestem 43 letnią kobietą chorującą na nerwica. Nervoheel N brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 640 dni w dawce: 60 mg(miligram). Jestem zwolenniczką homeopatii zawsze wybieram to co może najmniej szkodzić to i na nerwowość stosuje nervohel wspomaga koncentacje łagodzi apatię a nawet pomaga w ogólnym zmęczeniu, dobre. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Nervoheel N w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 6. Anonim

  Jestem 42 letnim mężczyzną chorującym na nerwica. Nervoheel N brałem podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 56 dni w dawce: 60 mg(miligram). Mnie nie pomógł, w homeopatię to trzeba wierzyć żeby działało. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Nervoheel N w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 7. Anonim

  Jestem 45 letnią kobietą chorującą na nerwica. Nervoheel N brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 364 dni w dawce: 60 mg(miligram). Moja nerwica nie jest taka silna żeby aż brać leki psychotropowe posiłkuję się homeopatią którą uważam za bezpieczną czuję sie po nervohelu komfortowo, polecam. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Nervoheel N w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 8. Anonim

  Jestem 38 letnią kobietą chorującą na nerwica. Nervoheel N brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 799 dni w dawce: 60 mg(miligram). Jestem bardzo zadowolona z tego leku, brałam różne środki po których albo byłam śpiąca albo taka przymulona, ten lek tych objawów nie wywołuje a jednocześnie potrafi stonować moją nerwowość. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Nervoheel N w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 9. Anonim

  Jestem 51 letnią kobietą chorującą na nerwica. Nervoheel N brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 735 dni w dawce: 60 mg(miligram). To lek homeopatyczny nie wywołuje skutków niepożądanych przynajmnie u mnie a rewelacyjnie działa na mojego ducha, jestem spokojna skoncentrowana, żadnej apatii. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Nervoheel N w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 10. Anonim

  Jestem 37 letnią kobietą chorującą na nerwica. Nervoheel N brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 742 dni w dawce: 60+60+60+30 mg(miligram). Na swoje stany nerwowe brałam już dużo bixetin-chciało mi sie wyć a na zewnatzr uśmiech po Cloranxeni chciało mi się spać w końcu znalazłam Nervohell- rewelacja poprostu polecam. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Nervoheel N w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Cena
Skuteczność
Czas działania