Nootropil

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Lucetam
Memotropil tabletki kapsułki
Biotropil

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Nootropil jest bez recepty?

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Lek nootropowy o działaniu energizującym na ośrodkowy układ nerwowy. Powoduje zwiększenie przepływu krwi przez naczynia mózgowe.

Stosowany jest w geriatrii — w celu poprawy funkcji intelektualnych, w neurologii — po wylewach krwi do mózgu, w pediatrii — u dzieci z trudnościami uczenia się. patrz LUCETAM
Preparat nasila działanie innych leków pobudzających układ nerwowy. patrz LUCETAM
patrz LUCETAM
roztwór doustny po: 200 mg w 1 ml, cena od 20 do 30 zł; 333 mg w 1 ml, cena od 30 do 50 zł; granulat do przyrządzenia zawiesiny doustnej po: 1,2 g w 5 g (-); 2,4 g w 5 g, cena od 20 do 30 zł;
kapsułki po: 400 mg, cena od 10 do 20 zł; tabletki powlekane po: 400 mg (-); 800 mg, cena od 20 do 30 zł; 1200 mg (=1,2 g), cena od 20 do 30 zł
20 tabletek lub 60 tabletek, 1 tabletka zawiera 400 mg, 800 mg lub 1,2 g piracetamu; 125 ml 33% płynu, l ml zawiera 330 mg piracetamu; 200 ml 20% płynu, 1 ml zawiera 200 mg piracetamu.
Uwaga! Lek zaburza zdolności psychomotoryczne. patrz LUCETAM
Działania niepożądane
Zaburzenia gastryczne, zaburzenia snu, wzrost masy ciała, agresywność, wahania ciśnienia tętniczego.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Nootropil a alkohol

Nootropil u osób starszych(65 lat i więcej)
Nootropil dla dzieci(do 18 lat)
Nootropil w ciąży
Nootropil a karmienie piersią
Nootropil a prowadzenie pojazdów
Nootropil refundacja

Nootropil cena i opakowania

Nootropil Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Nootropil uzyskał ocenę 4.7 z 5 na podstawie 5 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.7/5 (5 opinie pacjentów)5 komentarzy Nootropil

 1. Anonim

  Jestem 49 letnią kobietą chorującą na absencja. Nootropil brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 161 dni w dawce: 4 tabletek. Ja go dostałam żeby wspomógł moje dążenie do nowego życia po odstawieniu mojej długoletniego przyjaciel (alkohol)pomogło mi lekarstwo, pomogli mi nowi przyjaciele i zajęcia ruchowe joga- jak dotąd jest dobrze. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Nootropil w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 26 letnim mężczyzną chorującym na koncentracja. Nootropil brałem podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 146 dni w dawce: 1200 mg(miligram). Lek pomaga w nauce, polepsza koncentracje pamięć jedna z lepszych inwestycji w obecnym moim życiu- nie jest tani. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Nootropil w mojej opinii sprawia problemy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 32 letnią kobietą chorującą na stany lękowe. Nootropil brałam podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 29 dni w dawce: 400 mg(miligram). Nootropil przepisała mi pani neurolog kiedy zwróciłam sie do niej o pomoc po śmierci taty, jestem jej bardzo wdzieczna ze nie dostałam czegoś innego,moja swiadomość wróciła do równowagi, chciało mi sie znowu zyć. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Nootropil w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Anonim

  Jestem 26 letnią kobietą chorującą na zaburzenia pamięci. Nootropil brałam podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 35 dni w dawce: 400 mg(miligram). Miałam duzo pracy i przykrości na uczelni doktro przepiasał mi nootropil za co bardzo jestem mu wdzięczna, lepiej pamiętam i nie jestem taka podejrzliwa, lekarstwo nie działa tak od razu. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Nootropil w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 5. Anonim

  Jestem 34 letnią kobietą chorującą na neurologia. Nootropil brałam podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 29 dni w dawce: 1200 mg(miligram). Lekarstwo przepisała mi pani neurolog bo potrzebowałam czegoś na podratowanie mojego niedobrego stanu po przejściach rodzinnych, pomogło przepisuje sie go starszym osobom na poprawe pamięci ale mnie dał spokój, poprawę nastroju i wreszcie mogłam myśleć. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Nootropil w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania