No-Spa tabletki

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Espumisan
Essentiale Forte
Galospa
Raphacholin C tabletki
Buscopan
Panadol Femina Vegantalgin H
LaciBios Femina

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy No-Spa tabletki bez recepty?

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Lek o szybkim działaniu spazmolitycznym na mięśnie gładkie. Zmniejsza napięcie komórek mięśni gładkich przewodu pokarmowego i układu moczowego, hamując ich skurcze.

Lek stosowany jest w kolkach (wątrobowej, nerkowej i jelitowej) oraz w chorobie wrzo­dowej i bolesnym miesiączkowaniu. patrz DESPARIN
Niedrożność przewodu pokarmowego, niewydolność krążenia, wątroby, nerek. Nie stosować u dzieci poniżej 3. roku życia.
Jednoczesne stosowanie z niektórymi lekami przeciwparkinsonowskimi zmniejsza ich skuteczność. patrz DESPARIN
patrz DESPARIN
cena od 5 do 10 zł
10 tabletek lub 20 tabletek, 1 tabletka zawiera 40 mg lub 80 mg drotaweryny.
Działania niepożądane
Zaburzenia dyspeptyczne, bóle głowy, spadki ciśnienia tętniczego krwi.

Dowiedz się więcej o składzie: .

No-Spa a alkohol

No-Spa u osób starszych(65 lat i więcej)
No-Spa dla dzieci(do 18 lat)
No-Spa w ciąży
No-Spa a karmienie piersią
No-Spa a prowadzenie pojazdów
No-Spa refundacja

No-Spa cena i opakowania

No-Spa Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum No-Spa tabletki uzyskał ocenę 3.9 z 5 na podstawie 9 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 3.9/5 (9 opinie pacjentów)9 komentarzy No-Spa tabletki

 1. Anonim

  Jestem 19 letnią kobietą chorującą na pms. No-Spa brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 2 dni w dawce: 160 mg(miligram). Nawet w wersji 'forte’ na recepte nie pomaga ani troche na bole miesiaczkowe, ani na slabe ani na mocne. Do bani. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. No-Spa w mojej opinii jest trudny w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 22 letnią kobietą chorującą na bóle miesiączkowe. No-Spa dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 0 dni w dawce: 1 tabletek. Zdecydowanie wolę inny lek rozkurczowy: Galospę. Nie mam po nim dolegliwości żołądkowych takich jak po no-spie a skuteczność identyczna. Skutki uboczne oceniam na wyraźne. Skutki uboczne były u mnie widoczne. No-Spa w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 34 letnią kobietą chorującą na bóle. No-Spa brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 49 dni w dawce: 2 tabletek. Mnie pomaga na bóle menstruacyjne mam bardzo silne, pomaga. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. No-Spa w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Anonim

  Jestem 82 letnią kobietą chorującą na ból. No-Spa brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 274 dni w dawce: 2 tabletek. Pomagała mojej teściowej na dotkliwe skurcze jelit, gdy tylko zaczynała narzekać, a była jak dziecko, podawałam jej tabletkę i po 15 minutach już był efekt. Skutki uboczne oceniam na minimalne. No-Spa w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 5. Anonim

  Jestem 44 letnim mężczyzną chorującym na ból. No-Spa dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 36 dni w dawce: 4 tabletek. Rewelacyjny dla mnie, mam dolegliwości związane z neuropatia cukrzycową i ból przy oddawaniu moczu. Skutki uboczne oceniam na minimalne. No-Spa w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 6. Anonim

  Jestem 34 letnią kobietą chorującą na ból. No-Spa brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 92 dni w dawce: 2 tabletek. Na mnie działa słabo, wole buskopan. Skutki uboczne oceniam na minimalne. No-Spa w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 7. Anonim

  Jestem 26 letnią kobietą chorującą na ból. No-Spa brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 335 dni w dawce: 2 tabletek. Lekarze przepisują ją kobietą w ciąży, mój też mi przepisał wraz z magnesem, stosuję bo mam skurcze, chyba żaden lekarz nie chce komplikacji u swoich pacjentek, mnie pomaga. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Skutki uboczne były u mnie widoczne. No-Spa w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 8. Anonim

  Jestem 28 letnią kobietą chorującą na ból. No-Spa brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 302 dni w dawce: 2 tabletek. Brałam w ciąży chociaż słyszałam o wielu przeciwskazaniach, ale miałam takie okropne skurcze krzyżowe i podbrzuszne że ryczałam po nocach mnie pomogło i ciąży nie zaszkodziło na szczęście. Lekarstwa należy uzywać poprostu świadomie. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Skutki uboczne były u mnie widoczne. No-Spa w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 9. Anonim

  Jestem 64 letnim mężczyzną chorującym na ból. No-Spa brałem kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 497 dni w dawce: 2 tabletek. Brał je mój tata bo miał problemy z piaskiem i kamieniami na nerkach-jemu pomogły. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. No-Spa w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Cena
Skuteczność
Czas działania