Nurofen Express Forte

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Ibum Forte
Kapsiplast
Voltaren Emulgel 1% żel żel z aplikatorem

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Nurofen Express Forte bez recepty?

Inne nazwy

Działanie leku i ulotka

Nurofen wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Jego substancja aktywna to ibuprofen, który zaczyna działać po około 30 minutach od przyjęcia leku. Jego działanie utrzymuje się do kilku godzin. W ciągu doby jest wydalany z moczem. Nurofen Express Forte to lek występujący pod postacią kapsułek. Jest dostępny bez recepty, można go znaleźć w większości aptek.

Lek jest przeznaczony do obniżania gorączki oraz zwalczania bólu głowy, zęba, bólów związanych z przeziębieniem. Może być także stosowany przy bolesnym miesiączkowaniu.
Nie należy przyjmować leku w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Ponadto jest on niewskazany dla osób z astmą, dusznościami, wrzodami żołądka, chorobą wątroby, nerek lub serca, zaburzeniami krzepnięcia krwi, przebytą perforacją żołądka lub odwodnieniem. Nie należy go także podawać kobietom w ciąży, karmiącym piersią i dzieciom.
O każdym przyjmowanym równocześnie lub niedawno leku należy poinformować lekarza. Przy samodzielnym stosowaniu należy zapoznać się dokładnie z treścią ulotki.
Tabletki należy połykać w całości, doraźnie – przy wystąpieniu objawów oraz dla podtrzymania leczenia. Nie zaleca się dawki większej, niż cztery tabletki na dobę.
Około 15zł.
Ibuprofen.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Nurofen a alkohol

Nurofen u osób starszych(65 lat i więcej)
Nurofen dla dzieci(do 18 lat)
Nurofen w ciąży
Nurofen a karmienie piersią
Nurofen a prowadzenie pojazdów
Nurofen a grejpfrut
Nurofen refundacja

Nurofen cena i opakowania

Nurofen Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Nurofen Express Forte uzyskał ocenę 4.5 z 5 na podstawie 2 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.5/5 (2 opinie pacjentów)2 komentarze Nurofen Express Forte

 1. Anonim

  Jestem 43 letnim mężczyzną chorującym na ból stawów. Nurofen Express Forte dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 8 dni w dawce: 2 tabletek. Super lek na przemęczone i obolałe stawy. Zawsze go biorę nawet ze sobą. Zażywam kiedy dopada mnie ból. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Nurofen Express Forte w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 45 letnim mężczyzną chorującym na nerwoból. Nurofen Express Forte dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 5 dni w dawce: 400 mg(miligram). Dopadł mnie silny nerwoból pod prawa łopatką użuwałem dziennie około 2 tabletki przeszlo. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Nurofen Express Forte w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania