Olimp Guaranax

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Energia Maxx

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Olimp Guaranax jest bez recepty?

Opis leku:

Działanie suplementu i ulotka

Olimp Guaranax to suplement uzupełniający dietę w kofeinę z guarany (Paulinia cupana). Kofeina stymuluje działanie ośrodkowego układu nerwowego i zwiększa metabolizm neuronów mózgowych. Pomaga utrzymać sprawność fizyczną i psychiczną organizmu na wysokim poziomie. Jej suplementacja skutkuje koncentracją, pobudzeniem i ułatwieniem zapamiętywania. Kofeina przyczynia się także do metabolizmu tłuszczów, redukując poziom podskórnej tkanki tłuszczowej. Kofeina pozyskiwana z guarany uwalnia się wolniej niż z kawy, przez co działa dłużej i nie tak gwałtownie. Daje poczucie łagodnego pobudzenia nawet do 6 godzin po spożyciu.

Suplement może być stosowany jako zamiennik napojów takich jak kawa, herbata lub cola. Polecany jest dla osób obciążonych ciężkim wysiłkiem umysłowym i fizycznym, pracujących w godzinach nocnych, wykonujących monotonną i nużącą pracę oraz dążących do redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej.
Nie zaleca się stosowania Olimp Guaranax u dzieci i kobiet w ciąży oraz w okresie laktacji ze względu na zawartość kofeiny. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na kofeinę lub którąkolwiek z substancji pomocniczych.
Nie należy przyjmować suplementu łącznie z alkoholem.
W celu utrzymania sprawności fizycznej i psychicznej: 1 kapsułka w razie potrzeby, maksymalnie 4 razy na dobę. W celu redukcji tkanki tłuszczowej: 1 kapsułka dwa razy dziennie: rano przed wysiłkiem fizycznym oraz w godzinach popołudniowych.
Cena waha się w granicach 10-19 zł.
1 kapsułka zawiera: substancja czynna: ekstrakt z guarany (400 mg), w tym kofeina (80 mg), substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, żelatyna.
Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.
Działania niepożądane
Do działań niepożądanych kofeiny zaliczane są: pobudzenie, niepokój, lęk, nerwowość, zaburzenia snu, gonitwa myśli, osłabienie pamięci długotrwałej, drżenie rąk, niepokój ruchowy, kołatanie serca, zaburzenia przewodu pokarmowego oraz bóle głowy.

Dowiedz się więcej o składzie: , .

Olimp a alkohol

Olimp u osób starszych(65 lat i więcej)
Olimp dla dzieci(do 18 lat)
Olimp w ciąży
Olimp a karmienie piersią
Olimp a prowadzenie pojazdów
Olimp refundacja

Olimp cena i opakowania

Olimp Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Olimp Guaranax uzyskał ocenę 4.3 z 5 na podstawie 1 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.3/5 (1 opinia pacjentów)1 opinia o Olimp Guaranax

 1. Anonim

  Jestem 31 letnim mężczyzną chorującym na obniżona sprawność fizyczna. Olimp Guaranax brałem podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałem lek/preparat przez: 44 dni w dawce: 1 tabletek. Rewelacyjny suplement diety. Suplement diety zawierający łagodnie i długotrwale działającą kofeinę z guarany, aktywny składnik ułatwiający uzyskanie i utrzymanie wysokiej sprawności psychicznej i fizycznej organizmu oraz redukcję poziomu podskórnej tkanki tłuszczowej.Polecam. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Olimp Guaranax w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Cena
Skuteczność
Czas działania