Orofar max

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Stoperan kapsułki
Fervex
Halset tabletki
Isla-moos
Menthosept
Strepsils Intensive (Dolointensive)
Strepsils z naturalnym miodem i cytryną
Rutinoscorbin

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Orofar max bez recepty?

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Skojarzone działanie składników: przeciwbólowe, przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze. Zmniejsza ból gardła towarzyszący przeziębieniom, zapaleniu gardła, zapaleniu krtani.

Ból gardła towarzyszący przeziębieniom, zapaleniu gardła, zapaleniu krtani; infekcje gardła, jamy ustnej (stany zapalne dziąseł, zakażenia i owrzodzenia błony śluzowej jamy ustnej – afty); pomocniczo w leczeniu zapalenia migdałków (angina). Zapobiega tworzeniu się bakteryjnej płytki nazębnej.
brak danych
brak danych
Tabletki: 1 tabletkę ssać powoli co 2-3 godziny; w przypadku nasilonej infekcji dawkę można zwiększyć do 1 tabletki co 1-2 godziny. Maksymalna dawka: 10 tabletek na dobę (dzieci powyżej 4. roku życia do 6 tabletek na dobę). W przypadku leczenia aft należy pozwolić tabletce rozpuszczać się powoli w pobliżu miejsca zmienionego chorobowo. Aerozol: rozpylać 3-6 razy na dobę w jamie ustnej lub na tylną ścianę gardła.
Cena od 10 do 20 zł.
Aerozol do stosowania w jamie ustnej i gardle: w 1 ml po: 1,5 mg chlorowodorku lidokainy + 2 mg chlorku benzoksoniowego, cena od 10 do 20 zł; tabletki do ssania po: 1 mg chlorowodorku lidokainy + 1 mg chlorku benzoksoniowego.

Dowiedz się więcej o składzie: , .

Orofar a alkohol

Orofar u osób starszych(65 lat i więcej)
Orofar dla dzieci(do 18 lat)
Orofar w ciąży
Orofar a karmienie piersią
Orofar a prowadzenie pojazdów
Orofar refundacja

Orofar cena i opakowania

Orofar Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Orofar max uzyskał ocenę 3.8 z 5 na podstawie 2 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 3.8/5 (2 opinie pacjentów)2 komentarze Orofar max

 1. Anonim

  Jestem 27 letnią kobietą chorującą na ból gardła. Orofar max brałam podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 6 dni w dawce: 1 tabletek. Powiem tak. Może na lekki ból gardła pomaga ale na bardzo mocny nie. Naczytalem się opinii więc postanowilam wypróbować. kupiłam mimo iż wcale tanie to nie jest. Dziś leci trzeci dzień tabletki się kończą a gardło jak bolało tak boli. fakt łagodzi ból podczas ssania i chwilę po i tyle. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Orofar max w mojej opinii sprawia problemy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania