Paracetamol rubital syrop

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Patrz: ACENOL.

Patrz: ACENOL.
brak danych
brak danych
Dzieci w wieku 2-6 lat: 120-240 mg (1-2 miarki); 6-12 lat – 240-480 mg paracetamolu, co odpowiada 2-4 miarki; dzieci powyżej 12 roku życia i dorośli: 300-600 mg (2,5-5 miarek) co 4 godziny albo 480-960 mg (4-8 miarek) co 6 godzin.
brak danych

Dowiedz się więcej o składzie: .

Paracetamol a alkohol

Paracetamol u osób starszych(65 lat i więcej)
Paracetamol dla dzieci(do 18 lat)
Paracetamol w ciąży
Paracetamol a karmienie piersią
Paracetamol a prowadzenie pojazdów
Paracetamol a grejpfrut
Paracetamol a antykoncepcja
Paracetamol refundacja

Paracetamol cena i opakowania

Paracetamol Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Paracetamol rubital syrop uzyskał ocenę 4.3 z 5 na podstawie 5 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.3/5 (5 opinie pacjentów)5 komentarzy Paracetamol rubital syrop

 1. Anonim

  Jestem 38 letnią kobietą chorującą na ból głowy. Paracetamol dopiero zaczynam stosować, kilka razy w tygodniu. Stosowałam lek/preparat przez: 1 dni w dawce: 1 tabletek. Pomaga i nie pomaga, zależy. Ogólnie polecam. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Paracetamol w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 31 letnią kobietą chorującą na kac. Paracetamol brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 8 dni w dawce: 3 tabletek. Dodaj Twoją opinię o leku. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Paracetamol w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 36 letnim mężczyzną chorującym na kac. Paracetamol brałem kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałem lek/preparat przez: 8 dni w dawce: kilka tabletek. Dla mnie super, szczególnie w połączeniu z kawą. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Paracetamol w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Anonim

  Jestem 51 letnią kobietą chorującą na ból głowy. Paracetamol dopiero zaczynam stosować, kilka razy w miesiącu. Stosowałam lek/preparat przez: 2 dni w dawce: kilka tabletek. Używam paraetamol od dawien dawna, polecam. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Paracetamol w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 5. Anonim

  Jestem 17 letnim mężczyzną chorującym na kac. Paracetamol brałem kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 7 dni w dawce: 4 tabletek. Zawsze na drugi dzień, kilka tabletek mam:). Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Paracetamol w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania