Persen forte kapsułki

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Skojarzone działanie składników: uspokajające, łagodzące dolegliwości ze strony układu nerwowego (niepokój, pobudzenie, napięcie i zaburzenia snu), rozkurczowe.

Pomocniczo w stanach napięcia emocjonalnego, pobudzenia, niepokoju, w trudnościach z zasypianiem na tle nerwowym.
Nie stosować u dzieci poniżej 6. roku życia.
Patrz: CALMINA.
Dzieci powyżej 6. roku życia: 1-3 razy na dobę po 1 tabletce; dorośli: jako środek uspokajający: 2-3 razy na dobę po 2 tabletki; trudności z zasypianiem: 2-3 tabletki jednorazowo na godzinę przed snem. FORTE: dorośli: jako środek uspokajający: 2-3 razy na dobę po 2 kapsułki; trudności z zasypianiem: 2 kapsułki jednorazowo na godzinę przed snem.
Cena do 5 zł
50 mg (125 mg) wyciągu z kozłka lekarskiego + 25 mg (25 mg) wyciągu z melisy + 25 mg (25 mg) wyciągu z mięty pieprzowej.

Persen a alkohol

Persen u osób starszych(65 lat i więcej)
Persen dla dzieci(do 18 lat)
Persen w ciąży
Persen a karmienie piersią
Persen a prowadzenie pojazdów
Persen refundacja

Persen cena i opakowania

Persen Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Persen forte kapsułki uzyskał ocenę 3.7 z 5 na podstawie 11 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 3.7/5 (11 opinie pacjentów)11 komentarzy Persen forte kapsułki

 1. nerwicowiec

  kupiłem wczoraj i czułem lekką ulgę juz po około godzinie od przyjęcia leku i tak było przez caly dzien, a wczesniej caly sie telepałem z nerwów. przed snem wzialem 2 tab i spało sie naprawdę dobrze całą noc … polecam
  pozdrawiam

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 32 letnią kobietą chorującą na nerwowość. Persen brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 65 dni w dawce: 1 mg(miligram). Te tabletki to chyba jakies panaceum. Mozna jej jeśc i jeśc i nie daja nic, kompletnie nic. Nie polecam. Ponadtwo wszystkie uspokajające leki bez recepty nic nie dają, to pic i tyle. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Persen w mojej opinii jest trudny w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 29 letnią kobietą chorującą na nerwica. Persen forte brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 124 dni w dawce: 3 tabletek. Mnie pomógł może nie byłam wyluzowana ale opanowana i spałam spokojnie. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Persen forte w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Anonim

  Jestem 37 letnią kobietą chorującą na nerwy. Persen forte brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 126 dni w dawce: 2 tabletek. Uspokoił moje emocje, nie wydzieram się jak opętana, spokojnie obserwuje a potem działam. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Persen forte w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 5. Anonim

  Jestem 37 letnią kobietą chorującą na nerwy. Persen forte brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 188 dni w dawce: 2 tabletek. Próbowałam kilku preparatów na rynku dopiero persen na manie zadziałal. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Persen forte w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 6. Anonim

  Jestem 29 letnią kobietą chorującą na stany lekowe. Persen forte dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 27 dni w dawce: 2 tabletek. Zażywałam ale nie pomógł, chyba nie działa na każdy organizm dobrze, moich stanów lękowych ani depresji nie wyleczył. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Persen forte w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 7. Anonim

  Jestem 23 letnią kobietą chorującą na zaburzenia snu. Persen brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 9 dni w dawce: 1 tabletek. Czasem czuję lekki kołatanie serca, nie wiem czy to po persenie, ale wydaje się, że tak. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Persen w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 8. Anonim

  Jestem 19 letnią kobietą chorującą na niepokoje. Persen brałam podczas 2 kuracji, kilka razy w roku. Stosowałam lek/preparat przez: 8 dni w dawce: 1 tabletek. Dodaj Twoją opinię o leku. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Persen w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 9. Anonim

  Jestem 23 letnią kobietą chorującą na niepokoje. Persen brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy w miesiącu. Stosowałam lek/preparat przez: 1 dni w dawce: 2 tabletek. Kilka tabletek zawsze przed egzaminem, szczególnie teraz w „kampani wrzesniowej”. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Persen w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 10. Anonim

  Jestem 34 letnią kobietą chorującą na lęki. Persen brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 9 dni w dawce: 2 tabletek. Pomocny w stanach napięcia emocjonalnego. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Persen w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 11. Anonim

  Jestem 34 letnią kobietą chorującą na lek nasenny. Persen brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 28 dni w dawce: 50+25+25 mg(miligram). Uzywałam persenu zawsze wtedy gdy maiałam duze kłopoty w pracy, uspokaja mogłam nareszcie sie wyspać ale nie można z nim przesadzać bo niewsakazene jest prowadzenie samochu po nim. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Persen w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania