Physiomer Gentle Jet

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Działanie leku i ulotka

Przyczyną zatkanego nosa jest nadmiar produkowanego śluzu. Śluz jest produkowany w odpowiedzi na dostające się do nosa alergeny, drobnoustroje i inne czynniki chorobotwórcze. Są one w nim wiązane i kolejno poprzez ruch rzęsek nabłonka migawkowego nosa usuwane na zewnątrz. Physiomer Gentle Jet pomaga udrożnić nos usuwając zarówno zalegający śluz jak i przyczynę jego nadprodukcji (drobnoustroje, alergeny).

Aerozol oczyszcza nos poprzez wymywanie zalegających alergenów, kurzu, drobnoustrojów i zanieczyszczeń. Dzięki temu zapobiega przeziębieniom i stanom zapalnym górnych dróg oddechowych. Usuwa także nadmiar śluzu i inne czynniki wywołujące stan zapalny. Przywraca możliwość swobodnego oddychania w wyniku odblokowania zatkanego nosa.

W skład aerozolu wchodzi aż 80 minerałów i pierwiastków śladowych. Zawiera m.in. wapń, miedź, żelazo i cynk. Żelazo i miedź posiadają właściwości przeciwdrobnoustrojowe. Aerozol jest izotoniczny względem płynów ciała dzięki temu nie powoduje podrażnień czy obrzęku błon śluzowych. Roztwór jest sterylny i bezpieczny do stosowania nawet kilka razy dziennie.

Niedrożny, cieknący nos, codzienna higiena nosa, zapobieganie przeziębieniom, ochrona układu oddechowego.
Nadwrażliwość lub uczulenie na wodę morską.
brak danych
Niedrożny, cieknący nos: 4-6 razy dziennie
Codzienna higiena jamy nosowej: 1-2 razy dziennie

Sposób podania: Aerozol podawać najpierw do jednego nozdrza, odchylić głowę, poczekać aż roztwór przejdzie do drugiego nozdrza, co oznacza udrożnienie i oczyszczenie przewodu nosowego. Czynność powtórzyć dla drugiego nozdrza. Po skończonej aplikacji wydmuchać nos.

brak danych
Sterylny roztwór oczyszczonej wody morskiej zawierający 80 minerałów i pierwiastków naturalnie występujących w wodzie.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Physiomer a alkohol

Physiomer u osób starszych(65 lat i więcej)
Physiomer dla dzieci(do 18 lat)
Physiomer w ciąży
Physiomer a karmienie piersią
Physiomer a prowadzenie pojazdów
Physiomer refundacja

Physiomer cena i opakowania

Physiomer Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Physiomer Gentle Jet uzyskał ocenę 4.7 z 5 na podstawie 2 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.7/5 (2 opinie pacjentów)2 komentarze Physiomer Gentle Jet

 1. Anonim

  Jestem 39 letnią kobietą chorującą na zatkany nos. Physiomer Gentle Jet dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 5 dni w dawce: 1 gr(gram). Dobry preparat w spreju na zatkany nos. Dolegliwość szybko przeszła. Polecam. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Physiomer Gentle Jet w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 31 letnim mężczyzną chorującym na zapalenie zatok nosowych. Physiomer Gentle Jet dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 3 dni w dawce: 2 kropel. Spray bardzo dobry na zapalenia zatok nosowych a także w przypadkach w osłabieniu organizmu i kataru czy zapaleniu oskrzeli. Preparat jednak jest dosyć drogi co zniechęca do zakupu. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Physiomer Gentle Jet w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania