Pneumovit spray

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Spray Pneumovit stosowany jest donosowo w problemach z drożnością, skłonnością do alergii z katarem i nadprodukcją wydzieliny, a także w codziennej pielęgnacji i higienie nosa. Naturalny skład wyrobu czyni go bezpiecznym, łagodnym i właściwie stosowany nie wywołuje podrażnień.

W skład wyrobu wchodzi naturalna woda mineralna pozyskiwana z źródła Uzdrowiska Rabka S.A. Jest to roztwór fizjologiczny, to znaczy, że stężenie elektrolitów w roztworze jest identyczne do naturalnego stężenia w komórkach ciała ludzkiego. Dzięki temu taki roztwór doskonale nawadnia, ale także rozpuszcza i upłynnia zalegające wydzieliny, uzdatnia zatkany nos, nawilża błonę śluzową dróg oddechowych wymywając jej powierzchnię, działa przeciwuczuleniowo.

Izotoniczność gwarantuje także bezpieczeństwo stosowania i warunkuje łagodne działanie bez ryzyka podrażnień. Wyrób zawiera wyłącznie fizjologiczną wodę mineralną bez konserwantów i stabilizatorów co dodatkowo wpływa na bezpieczeństwo stosowania.

Nawilżanie i oczyszczanie błony śluzowej nosa, niedrożność nosa, oczyszczanie śluzówki z pyłów i alergenów, codzienna higiena i oczyszczanie jamy nosowej szczególnie przy narażeniu na suche powietrze, pyłki, kurz, dym, zwłaszcza u ludzi wrażliwych.
Skaleczenia wewnątrz nosa, silne krwawienie z nosa, stan zapalny nozdrzy.
brak danych
Stosować w miarę potrzeby aplikując preparat do obu otworów nosowych.
brak danych
Fizjologiczny roztwór leczniczej wody mineralnej zawierający jony:
chlorkowy, wodorowęglanowy, sodowy, bromkowy, borowy, jodkowy.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Pneumovit a alkohol

Pneumovit u osób starszych(65 lat i więcej)
Pneumovit dla dzieci(do 18 lat)
Pneumovit w ciąży
Pneumovit a karmienie piersią
Pneumovit a prowadzenie pojazdów
Pneumovit refundacja

Pneumovit cena i opakowania

Pneumovit Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum
Brak opinii. Ten lek czeka na Twoją opinię. Jeśli masz pytanie odnośnie działania tego leku zadaj je na forum o lekach.Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania