Posterisan H

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Posterisan H jest bez recepty?

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Jest to preparat zawierający zawiesinę kultury bakteryjnej pałeczek okrężnicy, która ma przyspieszać regenerację tkanek i zwiększać odporność na zakażenia. Ma działanie przeciwzapalne, przeciwświądowe i uśmierza ból.

Ciężkie przypadki żylaków odbytu zewnętrznych i we­wnętrznych; wyprysk okołoodbytniczy, świąd odby­tu, szczeliny i pęknięcia okołoodbytnicze.
Nadwrażliwość na składniki preparatu. Nie należy stosować go w zakażeniach grzybiczych, bakteryjnych i wirusowych skóry w okolicy odbytu. Poinformuj lekarza, jeśli stwierdzono u ciebie gruźlicę, cukrzycę, zaćmę lub jaskrę. Nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci.
Nasila działanie glikokortykosteroidów.
Według wskazań lekarza; zaleca się jednoczesne stosowanie czopków i maści, służącej do nakładania na okolice odbytu. Preparat nie powinien być stosowany dłużej niż 1-2 tygodnie. Cienką warstwę maści (ok. 2,5 g) należy 2 razy na dobę, rano i wieczorem nakładać na zmienioną chorobowo powierzchnię skóry oraz błony śluzowej i rozsmarować. Czopki: stosować 2 razy na dobę, rano i wieczorem, najlepiej po wypróżnieniu, wprowadzając jeden czopek głęboko do odbytnicy.
cena od 30 do 50 zł
10, 20 lub 100 czopków, 1 czopek zawiera 5 mg hydrokortyzonu + zawiesina inaktywowanych bakterii Escherichia coli (pałeczki okrężnicy) i produktów ich przemiany materii; 25 g, 50 g lub 250 g maści, 1 g zawiera 2,5 mg hydrokortyzonu + zawiesina inaktywowanych bakterii Escherichia coli i produktów ich przemiany materii.
W celu złagodzenia objawów występujących w żylakach odbytu zalecane jest także przestrzeganie ogólnych zasad. Należą do nich: stosowanie ciepłych nasiadówek, wypoczynek w łóżku, którego nożna część jest uniesiona, spożywanie diety bogatej w błonnik, zawierającej świeże owoce i warzywa, picie dużej ilości płynów (ok. 8–10 szklanek na dobę), unikanie parcia na stolec i oddawanie stolca z nogami skrzyżowanymi po turecku.
Działania niepożądane
Lek może powodować miejscowe podrażnienie. Zaostrzenie objawów wymaga pilnego kontaktu z lekarzem.

Posterisan a alkohol

Posterisan u osób starszych(65 lat i więcej)
Posterisan dla dzieci(do 18 lat)
Posterisan w ciąży
Posterisan a karmienie piersią
Posterisan a prowadzenie pojazdów
Posterisan refundacja

Posterisan cena i opakowania

Posterisan Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Posterisan H uzyskał ocenę 3.7 z 5 na podstawie 8 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 3.7/5 (8 opinie pacjentów)14 komentarzy Posterisan H

 1. GOSC

  GŁUPIE OPINIE ,JAK TU WIERZYĆ LUDZIOM, KTÓRZY DAWKUJĄ LEK PRZEZ 134 DNI LUB 69 DNI -GŁUPOTA.

  Odpowiedz
 2. Tósk Donalt

  Te opinie jakieś sztuczne , kupiłem i zobaczę ale maści jest 25 g ,to wg zaleceń ulotki starczy na 5 dni ,a kuracja powinna trwać 10 dni , kur. …a !!!

  Odpowiedz
 3. Pati

  Jestem bardzo zadowolona z działania tego preparatu. Nic wcześniej tak szybko nie pomogło mi w przezwyciężeniu bólu hemoroidów.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. brakslow

  4 bliźniacze pozytywne opinie wystawione tego samego dnia – za takie działania wielki MINUS. Ja mam zaufać takiej firmie ?

  Odpowiedz
 5. paskuda

  Nigdy nie wiedziałam co to hemoroidy ale po badaniu hsg wyszło mi to paskudztwo. Próbowałam procto gliwenolu i procto hemolanu i było jeszcze gorzej ani siedzieć ani leżeć ani stać. Dopiero posterisan h pomógł fakt że nadmiar skóry trochę został ale ból minął

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 6. Anonim

  Jestem 43 letnim mężczyzną chorującym na hemoroidy. Posterisan H brałem podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 69 dni w dawce: 1 czopków. Bardzo skuteczne, chyba przez to że zawierają w swoim składzie Escherichia coli, posiadają właściwości przeciwzapalne, zmniejszają hemoroidy, ale nie we wszystkich krajach są dopuszczone do leczenia. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Posterisan H w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 7. Anonim

  Jestem 47 letnią kobietą chorującą na hemoroidy. Posterisan H brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 134 dni w dawce: 2 czopków. Pomagają mi za każdym razem, już od chwili aplikacji czuję ulgę opakowanie kosztuje ok 30 z i zawiera 10 czopków, które są wystarczające na kurację. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Posterisan H w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 8. Anonim

  Jestem 45 letnim mężczyzną chorującym na hemoroidy. Posterisan H brałem podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 13 dni w dawce: 2 czopków. Rewelacja, stosowałem wcześniej proctosone do niczego i byłem mocno podłamany że nic mi nie pomoże a tu po tygodniu zażywania nie czuje bólu i jest dobrze. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Posterisan H w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 9. Anonim

  Jestem 52 letnią kobietą chorującą na hemoroidy. Posterisan H brałam podczas 2 kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 28 dni w dawce: 1 czopków. Najlepszy, najskuteczniejszy ale nie najtańszy. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Posterisan H w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
  • anonim

   Ktoś tutaj sobie opinie nabija – nieładnie….

   Cena
   Skuteczność
   Czas działania
   Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania