Prenatal GripCare

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Prenalen syrop

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Prenatal GripCare bez recepty?

Opis leku:

Działanie suplementu i ulotka

Prenatal GripCare to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego dedykowany kobietom w ciąży i karmiącym. Występuje on w postaci kapsułek. Produkt posiada w swym składzie cenne składniki roślinne: owoc dzikiej róży, ekstrakt z czosnku i aronii, stosowane tradycyjnie w celach stymulacji układu odpornościowego oraz wzmacniająco na organizm. Zawarte w preparacie witamina C oraz cynk „wymiatają” wolne rodniki, które są bezpośrednią przyczyną uszkodzeń na poziomie komórkowym, a wraz z witaminą D3, również pozytywnie oddziałują na system immunologiczny, a co za tym idzie zabezpieczają matkę przed potencjalną infekcją. 

W ramach postępowania dietetycznego kobiet ciężarnych i karmiących przy przeziębieniu i grypie oraz w ramach profilaktyki tych chorób.
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników suplementu.
Brak danych.
1-2 kapsułki na dobę. Należy pamiętać, iż preparat nie stanowi substytutu zrównoważonej, zbilansowanej diety.
Od 10 do 26 złotych.
1 kapsułka zawiera: ekstrakt z cebuli czosnku: 2500 mg; owoc dzikiej róży, 60 mg; ekstrakt z owocu aronii, 22,5 mg; witamina C, 6 mg; cynk, 5 mg; witamina D3, 0,38 μg.
Nie spożywać w okresie 2 tygodni przed terminem porodu. Stosować wyłącznie pod kontrolą lekarza.

Prenatal a alkohol

Prenatal u osób starszych(65 lat i więcej)
Prenatal dla dzieci(do 18 lat)
Prenatal w ciąży
Prenatal a karmienie piersią
Prenatal a prowadzenie pojazdów
Prenatal refundacja

Prenatal cena i opakowania

Prenatal Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Prenatal GripCare uzyskał ocenę 4.7 z 5 na podstawie 3 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.7/5 (3 opinie pacjentów)3 komentarze Prenatal GripCare

 1. Anonim

  Jestem 25 letnią kobietą chorującą na profilaktycznie. Prenatal GripCare dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 70 dni w dawce: 2 tabletek. Zażywałam profilaktycznie podczas ciąży. Muszę przyznać że smak przez te kilka miesięcy nie przypadł mi do gustu. Nie żałuje wydanych pieniędzy bo to przecież dla mojego maleństwa. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Prenatal GripCare w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 26 letnią kobietą chorującą na przeziębienie. Prenatal GripCare brałam podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 6 dni w dawce: 1 tabletek. Nareszcie pomyślano o nas kobietach w ciąży,jestem leniwa nie chce mi się robić inhalacji pić wody z miodzikiem i cytryna śmierdzieć czosnkiem w tej tabletce jest wszystko tylko ssać, no dobra jest i działa. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Prenatal GripCare w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 25 letnią kobietą chorującą na niedbór witamin. Prenatal GripCare dopiero zaczynam stosować, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 16 dni w dawce: 1 tabletek. Szukałam witamin, które w czasie ciąży mogę brać i znalazłam otóż te i są doskonałe, lecz cena ich nie jest niska to na pewno kupię je jeszcze. Jest także dobry dla kobiet karmiących piersią. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Prenatal GripCare w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Cena
Skuteczność
Czas działania