Leki ADAMED

Ovulastan

Doustna antykoncepcja hormonalna. Połączenie dwóch substancji aktywnych skutecznie chroni przed zapłodnieniem.

MaxOn active

Lek na problemy z erekcją, dostępny bez recepty. Substancja czynna (sildenafil) jest identyczna z tą zawarta m.in. w tabletkach Viagry.

Oeparol

Oeparol to preparat zawierający olej z nasion wiesiołka. Olej z nasion wiesiołka jest źródłem kwasów Omega – 6 : linolowego i gamma-linolenowego.

Naturaginum Bio

Naturaginum Bio to preparat zawierający składniki wpływające korzystnie na funkcjonowanie układu moczowego. Wyciąg z ziela pokrzywy działa moczopędnie i zwiększa usuwanie wody z organizmu.

Ranofren

Klozapina jest lekiem o silnym działaniu przeciwpsychotycznym i uspokajającym.

Anesteloc

Anesteloc zawiera pantoprazol, lek należący do grupy inhibitorów pompy protonowej. Pantoprazol blokuje pompę protonową w komórkach okładzinowych błony śluzowej żołądka, hamując wydzielanie kwasu solnego.

Anesteloc Max

Anesteloc Max zawiera pantoprazol, który zmniejsza wydzielanie kwasu solnego w żołądku. Hamuje enzym pompy protonowej w komórkach okładzinowych błony śluzowej żołądka. Czytaj też: ANESTELOC

Anapran EC

Anapran EC zawiera jako substancję czynną naproksen, lek należący do grupy niesteroidowym leków przeciwzapalnych. Wykazuje działanie przeciwwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. patrz ALEVE

Mozarin

Mozarin to lek o działaniu przeciwdepresyjnym i przeciwlękowym z grupy SSRI, którego substancją czynną jest escitalopram.

Contrahist tabletki

Contrahist to lek którego substancją czynna jest lewocetyryzyna. Lewocetyryzyna wykazuje działanie przeciwhistaminowe, blokując receptory wiążące histaminę.

Areplex

Areplex to lek zawierający klopidogrel, środek hamujący agregację płytek krwi. Oznacza to, że zapobiega on tworzeniu się skrzepów krwi.

uroFuraginum

UroFuraginum to chemioterapeutyk w postaci tabletek, należy do pochodnych nitrofuranu. Lek ten jest aktywny wobec pałeczek okrężnicy (Escherichia coli), które wywołują zakażenie dolnych dróg moczowych.

Furaginum

Przeciwbakteryjne w obrębie dróg moczowych – lek z grupy chemioterapeutyków pochodnych nitrofuranu.

Amlozek

Lek zawiera amlodypinę – bloker kanałów wapniowych z rodziny dihydropirydyn. Amlodypina zwiększa przepływ krwi przez naczynia krwionośne, ponadto stosowana jest w nadciśnieniu tętniczym oraz dławicy piersiowej.

Luteina

Jest to naturalnie wydzielany przez jajniki hormon płciowy ważny dla czynności żeńskiego układu płciowego i podtrzymania ciąży. Z Podejmuje się próby stosowania progestagenów w znoszeniu objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego. Progesteron źle wchłania się po podaniu doustnym, co utrudnia terapię tym lekiem.

Luteina 50 tabletki

Naturalny hormon żeński otrzymywany syntetycznie, produkowany w organizmie kobiety przez ciałko żółte, łożysko (od 3. miesiąca ciąży), jajniki.