Leki DOMOWA APTECZKA

Witamina B17 Amigdalina

Amigdalina Witamina B17 to preparat zawierający wyciąg z pestek moreli standaryzowany na zawartość amigdaliny, czyli witaminy B17. Produkt po konsultacji z lekarzem może być stosowany w profilaktyce przeciwnowotworowej.

Beta-Karoten Complex

Preparat zawiera beta-karoten, witaminy A i E – związki należące do  antyutleniaczy, neutralizujących wpływ wolnych rodników, które powstają w podczas opalania i mogą powodować przedwczesny proces starzenia się skóry. 

Apetyt Stop Max

Apetyt Stop Max to preparat zawierajacy składniki, które korzystnie wpływają na ograniczenie ilości spożywanego pokarmu,  utrzymanie prawidłowej sylwetki i przestrzeganie diety, prawidłowy poziom cukru we krwi oraz prawidłowy metabolizm węglowodanów i tłuszczy.

Witamina B12

Niezbędny czynnik dla prawidłowego tworzenia krwi oraz funkcjonowania komórek nerwowych; enzym zawierający kobalt – witamina z grupy B. Witamina B12 wchłania się jedynie w niewielkim stopniu z przewodu pokarmowego (poniżej 1 proc. podanej doustnie dawki), toteż podawana jest głównie w postaci wstrzyknięć domięśniowych i rzadziej podskórnych. Gdy lek jest stosowany doustnie, należy go podawać dawce […]