Leki FARMINA

Vagical

Vagical to lek homeopatyczny zawierający w swym składzie wyciąg z nagietka, który warunkuje działanie przeciwzapalne w obrębie dróg rodnych kobiety. Preparat występuje w postaci gałek dopochwowych.

Acnex

Acnex to suplement diety, polecany osobom z problemem trądziku.

Gargarin

Preparat w postaci proszku do przygotowywania płynu do płukania jamy ustnej o działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwzapalnym, przeciwgrzybiczym i przeciwbólowym.

Spasticol

Preparat złożony działa rozkurczająco na mięśnie gładkie, zmniejsza wydzielanie soków trawiennych, zwalnia perystaltykę jelit, znosi bolesne skurcze przewodu pokarmowego. Wskazaniem do stosowania leku są stany skurczowe w obrębie jamy brzusznej, kolka nerkowa i żółciowa.

Sal Ems Artificiale

Jest to lek wykrztuśny, ułatwiający odkrztuszenie wydzieliny zalegającej w drzewie oskrzelowym, stosowany w zaziębieniu, grypie i innych chorobach dróg oddechowych.

Maść tranowa

Lecznicze na rany, skórę zanieczyszczoną, szorstką i spękaną; preparat bogaty w witaminy (przede wszystkim A i D) i ważne kwasy tłuszczowe, cholesteryny, jod, fosfor, siarkę i żelazo.

Maść pięciornikowa złożona

Skojarzone działanie składników: miejscowe przeciwzapalne, wysuszające, ściągające, przeciwbakteryjne, przeciwświądowe, odkażające, przyspieszające ziarninowanie i gojenie się ran.

Ototalgin

Ototalgin to lek w postaci kropli do uszu stosowany w stanach zapalnych ucha zewnętrznego oraz pomocniczo do usuwania woskowiny przed zabiegami laryngologicznymi.

Hemocal

Hemocal – czopki nagietkowe wspomagające leczenie hemoroidów. Skojarzone działanie składników: przeciwzapalne, przeciwobrzękowe, uszczel­niające drobne naczynia i doraźnie przeciwbó­lowe.