Leki GLAXO-WELLCOME POLSKA

Adartrel

Adartrel zawiera jako substancję czynną ropinirol – lek należący do grupy agonistów dopaminy. Agoniści dopaminy działają w mózgu podobnie jak występująca w mózgu dopamina. Adartrel to lek łagodzący nieprzyjemne odczucia u pacjentów cierpiących na zespół niespokojnych nóg o nasileniu od umiarkowanego do ciężkiego.

Zeffix tabletki

Zeffix zawiera jako substancję czynną lamiwudynę – lek przeciwwirusowy stosowany w zakażeniach wirusem HIV oraz HBV (wirusowe zapalenie wątroby).

Malarone tabletki

DZIAŁANIE: skojarzone działanie składników: przeciwmalaryczne. Malaria (zimnica) jest chorobą zakaźną przenoszoną przez komary. W początkowym stadium przypomina grypę. Pojawiają się gorączka, bóle mięśni, dreszcze, osłabienie, wymioty, kaszel, biegunka i bóle brzucha. W najcięższych przypadkach dochodzi do ostrej niewydolności nerek, drgawek oraz niewydolności układu krążenia, a w konsekwencji do śpiączki i śmierci, która może nastąpić nawet […]

Zofran

Ondansetron posiadają silne właściwości przedwwymiotne, stosowany jest jako środek zapobiegający i hamujący nudności i wymioty występujące podczas chemioterapii i radioterapii nowotworów.