Leki Janssen

Coordinax

Lek pobudza perystaltykę żołądka i w mniejszym stopniu innych odcinków przewodu pokarmowego, zmniejsza zarzucanie treści pokarmowej z żołądka do przełyku, poprawia perystaltykę i ułatwia opróżnianie żołądka i dwunastnicy, nie wpływając na wydzielanie soku żołądkowego.

Imodium

Jest to lek przeciwbiegunkowy, działający silnie i długotrwale przez zahamowanie perystaltyki jelit. 

Gyno-Daktarin

Preparat wykazuje działanie przeciwgrzybicze (hamuje syntezę ergosterolu, który jest niezbędny do budowy błony komórkowej grzyba), działa również przeciwbakteryjnie na paciorkowce i gronkowce, a także wywiera działanie przeciwświądowe.

Orungal

Przeciwgrzybicze – lek z grupy pochodnych triazolu o szerokim spektrum działania; Patrz DIFLUCAN.

Durogesic

Bardzo silne przeciwbólowe – lek z grupy narkotycznych leków przeciwbólowych (opioidów) w postaci plastrów do stosowania na skórę (przezskórny, czyli transdermalny system terapeutyczny – TD), zapewniających długotrwałe (do 72 godzin), równomierne działanie leku. Działanie przeciwbólowe pierwszy raz naklejonego plastra występuje po kilkunastu godzinach i utrzymuje się ok. 24 godzin po odklejeniu plastra.

Daktarin

Lek ma silne działanie przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne. Preparat stosuje się w leczeniu grzybiczych zakażeń skóry oraz w leczeniu grzybic z nadkażeniem bakteryjnym.