Leki MSD POLSKA

Nasonex

Bardzo silne i długotrwałe miejscowe przeciwzapalne, przeciwwysiękowe i przeciwobrzękowe – lek z grupy glikokortykosteroidów.

Cedax

Bakteriobójcze – blokuje tworzenie się ściany komórki bakteryjnej – antybiotyk β-laktamowy z grupy cefalosporyn III generacji (cząsteczka leku zawiera pierścień beta-laktamowy, podobnie jak antybiotyki z grupy penicylin) do stosowania doustnego.

Maxalt RPD

Lek jest jednym z najskuteczniejszych leków stosowanych do przerwania napadu migreny.

Triderm

Jest to preparat złożony, do stosowania na skórę. Silnie i szybko likwiduje objawy zapalenia: zaczerwienienie, obrzęk, wysięk, ból, świąd i eliminuje chorobotwórcze bakterie i grzyby. Znajduje zastosowanie w leczeniu różnych nadkażeń skóry.

Elocom

Silne i długotrwałe miejscowe przeciwzapalne i przeciwświądowe; lek z grupy glikokortykosteroidów.

Diprosalic

Skojarzone działanie składników – silne przeciwzapalne, przeciwświądowe, złuszczające naskórek (keratolityczne).

Diprolene

Clikokortykosteroid fluorowany o bardzo silnym działaniu przeciwzapalnym, przeciwalergicznym i przeciwświądowym.

Diprogenta

Preparat do stosowania miejscowego w postaci maści lub kremu na skórę. Lek ma właściwości bakteriobójcze, dzięki antybiotykowi aminoglikozydowemu zawartemu w preparacie oraz działanie przeciwzapalne, przeciwalergiczne i przeciwświądowe, co zawdzięcza obecności glikokortkosteroidu.

Diprobase

Preparat ma działanie nawilżające i natłuszczające; stosuje się go jako lek wspomagający w leczeniu alergicznych i zapalnych chorób skóry, szczególnie w trakcie leczenia kortykosteroidami i po jego zakończeniu.