Leki NATURELL

Rhodiola

Suplement diety Rhodiola zawiera wyciąg z różeńca górskiego (Rhodiola rosea) oraz zestaw witamin, które pomagają utrzymać sprawność umysłową na odpowiednim poziomie. Preparat wspomaga pamięć i koncentrację.

Slimastick

Slimastick to suplement diety przeznaczony dla osób z nadwagą, chcących powrócić do prawidłowej masy ciała.

Witamina B17 Amigdalina

Amigdalina Witamina B17 to preparat zawierający wyciąg z pestek moreli standaryzowany na zawartość amigdaliny, czyli witaminy B17. Produkt po konsultacji z lekarzem może być stosowany w profilaktyce przeciwnowotworowej.

Aplefit

Aplefit to preparat zawierający składniki wspomagające odchudzenie. Ocet jabłkowy poprawia proces trawienia, ułatwia usuwanie wody z organizmu, hamuje apetyt, wspiera spalanie tłuszczu.

Witamina B12

Niezbędny czynnik dla prawidłowego tworzenia krwi oraz funkcjonowania komórek nerwowych; enzym zawierający kobalt – witamina z grupy B. Witamina B12 wchłania się jedynie w niewielkim stopniu z przewodu pokarmowego (poniżej 1 proc. podanej doustnie dawki), toteż podawana jest głównie w postaci wstrzyknięć domięśniowych i rzadziej podskórnych. Gdy lek jest stosowany doustnie, należy go podawać dawce […]