Leki OMEGA PHARMA POLAND

Sebidin

Jest to preparat o działaniu przeciwbakteryjnym, skuteczny w leczeniu stanów zapalnych dziąseł i innych stanów zapalnych toczących się w jamie ustnej. Lek często stosowany przez dentystów. Nie należy go stosować w leczeniu anginy paciorkowcowej.

Glucardiamid

Lek działa pobudzająco; zwiększa częstość i głębokość oddechów i podwyższa ciśnienie krwi. Lek można stosować w stanach znużenia.

Solpadeine

Preparat jest stosowany w leczeniu chorób przeziębieniowych, szczególnie połączonych z suchym, męczącym kaszlem, doraźnie jako lek przeciwbólowy w bólach różnego pochodzenia (bóle głowy, zębów, mięśni, stawów, nerwobóle, bóle nowotworowe i inne).

Undofen Max

Jest to lek przeciwgrzybiczy do stosowania na skórę, utrzymujący się długo w powierzchownych warstwach naskórka, nawet po przerwaniu leczenia.

Tormentiol

Jest to preparat złożony do stosowania na skórę. Ma właściwości przeciwzapalne, przeciwobrzękowe, ściągające oraz przeciwbakteryjne.

Hemorectal

Jest to lek o złożonym działaniu odkażającym, przeciwzapalnym i łagodzącym ból, przeznaczony do leczenia stanów zapalnych odbytnicy i łagodzenia dolegliwości związanych z żylaka­mi odbytu (guzkami krwawniczymi).