Leki PHARMA NORD

Bio-Pycnogenol

Bio-Pycnogenol zawiera wyciąg z kory sosny śródziemnomorskiej Pinus Maritima. Obecne w preparacie flawonoidy utrzymują na właściwym poziomie produkcję kolagenu przez skórę i wpływają na jej elastyczność i wytrzymałość.

Bio-Cynk

Cynk zawarty w preparacie Bio-Cynk jest istotnym składnikiem wielu enzymów. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, a także bierze udział w procesie podziału komórek.

Bio-Chrom

Chrom zawarty w preparacie jest potrzebny dla organizmu w bardzo małych ilościach w celu zapewnienia prawidłowego działania niektórych funkcji biologicznych. Chrom jest pierwiastkiem śladowym niezbędnym dla prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.

Bio-Błonnik

Bio-Błonnik to preparat dostarczający mieszankę błonnika pokarmowego pochodzącego ze skórki cytryny oraz z buraków cukrowych. Dzięki zawartości błonnika powoduje powiększenie zawartości w żołądku zmniejszając uczucie głodu. Preparat przyczynia się do zwiększenia masy kału, wspierając regularne ruchy jelit oraz utrzymując dobre trawienie.

Bio Active Q10 Uniqinol

Preparat zawiera aktywną postać koenzymu Q10 – ubichinol, który jest bezpośrednio wykorzystywany przez organizm. Koenzym Q10 odgrywa rolę w produkcji energii, utrzymując też właściwą pracę serca i prawidłowe ciśnienie krwi. 

Bio-CLA

Bio-CLA to suplement diety wspomagający odchudzanie. Stosowany z odpowiednią dietą oraz wysiłkiem fizycznym zapewnia ochronę tkanki mięśniowej a spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej.