Leki PHARMACARE (EUROPE) LTD

Sambucol Kids

Sambucol Kids to produkt skomponowany odpowiednio dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zalecany w okresie zwiększonej zachorowalności na grypę i przeziębienie oraz w celu łagodzenia objawów w przebiegu tych chorób. Wspomaga układ odpornościowy dziecka w walce z infekcją.

Sambucol Extra Strong

Sambucol Extra Strong to syrop dla dorosłych zawierający standaryzowany wyciąg z owoców czarnego bzu, wzbogacony o 8 dodatkowych składników. Obecna w preparacie substancja o nazwie Antivirin pomaga zwalczyć infekcję wywołaną wirusami grypy typu A i B i skraca czas trwania choroby o ok. 3-4 dni. Sambucol Extra Strong zawiera cynk  niezbędny dla prawidłowego rozwoju limfocytów […]

Sambucol Original Formula

Syrop Sambucol Original Formula ma działanie przeciwwirusowe. Dzięki składnikowi standaryzowanego ekstraktu z owoców bzu (Antivirin®) inaktywuje białka powierzchniowe wirusa, dzięki czemu wirus nie jest w stanie wniknąć do organizmu i infekcja zostaje zahamowana. Jest skuteczny w zapobieganiu i leczeniu wczesnej fazy przeziębienia lub grypy, kiedy infekcja nie zdążyła się jeszcze rozprzestrzenić. Suplement jest polecany jako środek pomocniczy w początkach infekcji wirusowych górnych dróg oddechowych wywołanych przez wirusy grypy. Wspomagająco w przeziębieniu, prewencyjnie w okresach zwiększonej zachorowalności i u osób podatnych.