Leki TAKEDA PHARMA SP. Z O.O.

Multi-Sanostol

Preparat zawiera witaminy i wapń, który jest składnikiem mineralnym niezbędnym m.in. w prawidłowej czynności mięśni, w prawidłowym rozwoju układu kostnego, w procesach krzepnięcia krwi, w procesach przepuszczalności naczyń i błon komórkowych.

Vita Buerlecithin

Preparat zawiera lecytynę, która dzięki zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych zmniejsza stężenie cholesterolu i triglicerydów we krwi. Jest również źródłem choliny, która bierze udział w metabolizmie mózgu, nerwów i mięśni. Stosowany jest w stanach zmęczenia, okresach rekonwa­lescencji. Stosowany jest w stanach zmęczenia, okresach rekonwa­lescencji.

Benzacne

Preparat ten hamuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za powstawanie trądziku pospolitego, a także działa złuszczająco i zmniejsza wydzielanie łoju.

Febrisan

Skojarzone działanie składników: łagodzi objawy przeziębienia i grypy: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe (paracetamol); zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych – zmniejsza wysięk z nosa (fenylefryna); uzupełnia niedobór witaminy C. Czytaj więcej: COLDREX HOTREM.

Ubretid tabletki

Długotrwale (24-godzinne) znoszące atonię (brak lub znaczne obniżenie napięcia) jelit i pęcherza moczowego, usuwające objawy miastenii – lek z grupy inhibitorów acetylocholinesterazy. Także: patrz DZIAŁANIE w MYTELASE