Propolis czopki dopochwowe

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Propolis czopki dopochwowe, zawierają w swoim składzie zagęszczony ekstrakt z propolisu – gęstej, żywiczej substancji, będącej produktem ubocznym wytwarzania przez pszczoły miodu, które one same używają do pokrywania elementów wewnętrznych ula – o działaniu bakteriobójczym, niszczącym pleśń i inne mikroorganizmy. Preparat zalecany do stosowania w nadżerkach szyjki macicy oraz w stanach zapalnych pochwy na tle grzybiczym i bakteryjnym. Dzięki zawartości wielu różnych, unikalnych białek, propolis w medycynie ludowej używany jest jako stymulator układu odpornościowego, środek przeciwalergiczny, antynowotworowy, niwelujący zakażenia jamy ustnej oraz antyoksydant.

Preparat zalecany do stosowania w nadżerkach szyjki macicy oraz w stanach zapalnych pochwy na tle grzybiczym i bakteryjnym.
Podwyższone stężenie wapnia we krwi (hiperkalcemia); ostrożnie w kamicy nerkowej.
Podawany dopochwowo, propolis zazwyczaj nie wykazuje żadnych działań niepożądanych. Zdarzają się pojedyncze przypadki wystąpienia alergii.
Stosować dopochwowo 1-2 czopki dziennie.
Około 15zł
1 czopek zawiera: ekstrakt propolisu zagęszczony 0,06g, podłoże czopkowe 1,940 g; 10 czopków w opakowaniu

Dowiedz się więcej o składzie: .

Propolis a alkohol

Propolis u osób starszych(65 lat i więcej)
Propolis dla dzieci(do 18 lat)
Propolis w ciąży
Propolis a karmienie piersią
Propolis a prowadzenie pojazdów
Propolis refundacja

Propolis cena i opakowania

Propolis Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Propolis czopki dopochwowe uzyskał ocenę 4.8 z 5 na podstawie 2 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.8/5 (2 opinie pacjentów)4 komentarze Propolis czopki dopochwowe

 1. Wersja

  Szkoda ze zostały wycofane, bardzo skuteczne w infekcjach mieszanych pochwy. Tanie i działały do tego naturalny antybiotyk

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. majka

  Nie polecam alergikom, można ryzykować ale skutki mogą być tragiczne.Kupiłam Propolis kiedy zaczęło mnie delikatnie podszczypywać, drapać.Pierwsza dawka ok, ale co następna globulka było gorzej.Doszłam do 4 po czym piekło tak jakby mi ktoś kwas wylał, pojawiło się kilka kropel krwi, ból na prawdę ciężki do wytrzymania. Odstawiłam i od razu się polepszyło!!

  Odpowiedz
 3. justyna

  Genialny lek. Zresztą – wszystkie leki tej firmy bardzo wspomagają moje zdrowie. Polecam! TEN KOMENTARZ ZOSTAŁ OZNACZONY JAKO PRÓBA MANIPULACJI, KILKUKROTNE DODAWANIE KOMENTARZY JAKO RÓŻNE OSOBY.

  Odpowiedz
 4. daniela

  dla mnie były bardzo skuteczne, do tego stosowałam doustnie probiotyki ginekologiczne provag żeby uzupełnić florę bakteryjną okolic intymnych i na szczeście pozbyłam się infekcji mam nadzieję raz na zawsze. TEN KOMENTARZ ZOSTAŁ OZNACZONY JAKO PRÓBA MANIPULACJI, KILKUKROTNE DODAWANIE KOMENTARZY JAKO RÓŻNE OSOBY.

  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania