Provag

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Clotrimazolum krem
Lactovaginal
Iladian Direct Plus
AA Intymna Pro

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Provag bez recepty?

Opis leku:

Działanie suplementu i ulotka

Provag jest preparatem dietetycznym pomocnym w czasie niedyspozycji kobiecych. Preparat zawierający bakterie kwasu mlekowego zalecany kobietom przed i po ingerencjach w układ moczowo-płciowy.

Stosowany w klimakterium, w trakcie oraz po menstruacji, w połogu oraz w zaburzeniach flory układu moczowo-płciowego. Provag zaleca się stosować również w trakcie i po zakończeniu przyjmowania leków przeciwgrzybicznych i  przeciwbakteryjnych. W celu przywrócenia właściwego pH pochwy oraz w czasie połogu.
Nadwrażliwość na składniki preparatu. Należy stosować pod nadzorem lekarza. 
Nie stwierdzono interakcji.  
Jedna kapsułka dziennie przez co najmniej dwadzieścia dni. 
Provag 20 kapsułek od 21,90 do 25,60
1 miliard bakterii kwasu mlekowego.
W czasie ciąży i karmienia piersią stosować tylko na polecenie lekarza.  

Provag a alkohol

Provag u osób starszych(65 lat i więcej)
Provag dla dzieci(do 18 lat)
Provag w ciąży
Provag a karmienie piersią
Provag a prowadzenie pojazdów
Provag refundacja

Provag cena i opakowania

Provag Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Provag uzyskał ocenę 4.9 z 5 na podstawie 7 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.9/5 (7 opinie pacjentów)7 komentarzy Provag

 1. Anonim

  Jestem 33 letnią kobietą chorującą na infekcje pochwy. Provag brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy w miesiącu. Stosowałam lek/preparat przez: 579 dni w dawce: 1 tabletek. Ostatnio czesto choruje i musze zazywac antybiotyki, do ktorych dodatkowo biore tez probiotyki provag, poniewaz czesto po antybiotykoterapii mialam infekcje pochwy, antybiotyk niszczy flore bakteryjna pochwy, co prowadzi do infekcji, ginekolog polecil mi zazywac warz z antybiotykiem Provag, mowi ze wtedy infekcja mnie nie dopadnie, bo ten probiotyk jest wysoce skuteczny, gdyz zawiera polskie szczepy bakterii, szybko kolonizujace pochwe u Polek, warto zwracac uwage na pochodzenie szczepow bakterii kupujac probiotyki, bo ich pochodzenie ma znaczenie!. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Provag w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 29 letnią kobietą chorującą na grzybica pochwy. Provag brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 735 dni w dawce: 20 tabletek. Provag stosowalam po leczeniu grzybicy pochwy w celu odbudowania je flory bakteryjnej i unikniecia przez to nawrotow choroby, probiotyk zawiera polskie, zywe szczepy bakterii, przez co byl bardzo skuteczny, szybko skolonizowal moja pochwe!teraz biore go co jakis czas w roznych sytuacjach sprzyjejacych infekcjom, jak np. po basenie, depilacji intymnej, po miesiaczce, dzieki temu nie doswiadczam juz infekcji:). Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Provag w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 28 letnią kobietą chorującą na infekcja intymna. Provag brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 303 dni w dawce: 20 tabletek. Provag bralam przez cala ciaze, dzieki temu uniknelam infekcji pochwy, ktore przed ciaza czesto mi sie zdarzaly,lekarz prowadzacy ciaze polecil mi ten probiotyk, bo jak mowil ma on polskie szczepy bakterii, przez co skutecznie kolonizuje pochwy u polek, a wlasciwa flora bakteryjna pochwy dobrze chroni ja przed rozwojem infekcji, wiele ciekawych informacji o leku znalazlam tez na stronce http://www.provag.pl/o_produktach_prOVag/Informacje_o_probiotykach#Polska_flora_dla_Polek. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Provag w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Anonim

  Jestem 32 letnią kobietą chorującą na zapalenie pochwy. Provag brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 56 dni w dawce: 1 ml(mililitrów). Stosuję go od jakiegoś czasu, wszystkie dolegliwości, swędzenia, zaczerwienienia minęły. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Provag w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 5. Anonim

  Jestem 29 letnią kobietą chorującą na infekcje. Provag brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 212 dni w dawce: 1 tabletek. Od jakiegoś czasu jestem wierna provagowi, mysle ze uniknelam powaznych infekcji biorąc go, od jakiegos czasu mimo basenu, silowni, jacuzzi, sauny nie mam problemow, ostatnio nawwet zrobilam profilaktycznie cytologie i gr 1:). Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Provag w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 6. Anonim

  Jestem 36 letnią kobietą chorującą na stan zapalny. Provag brałam podczas 2 kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 400 dni w dawce: 5 mg(miligram). Provag żel przynosi ulgę zaraz po posmarowaniu zauważyłam pozytywną zależność- stosuje go przed stosunkiem i ja i mąż jesteśmy zadowoleni. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Provag w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 7. Anonim

  Jestem 27 letnią kobietą chorującą na zakażenie grzybiczne. Provag brałam podczas 2 kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 8 dni w dawce: 1 tabletek. łatwy do przechowywania i zażywania. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Provag w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Cena
Skuteczność
Czas działania