Prurigo L 3

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Przechowywanie

Czy Prurigo L 3 bez recepty?

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Preparat Prurigo L3 stworzony został z myślą o osobach dotkniętych świądem – zawarte weń substancje posiadają działanie ochronno-pielęgnacyjne, długotrwale zabezpieczają pokrytą nimi skórę przed czynnikami drażniącymi. Kosmetyk ten przeznaczony jest do pielęgnacji skóry dotkniętej różnego rodzaju podrażnieniami, pieczeniem, odparzeniami i pokrzywkami. Nie zawiera on środków zapachowych, dlatego pozostaje całkowicie neutralny dla skóry, wszelako niektóre substancje o określonych zapachach same w sobie mogą wywoływać alergie lub podrażnienia.

Utrzymanie prawidłowego stanu skóry; zabezpieczenie przed czynnikami drażniącymi. Świąd, pieczenie, oparzenia, podrażnienia skóry.
Brak danych.
Brak danych – inne leki lub kosmetyki jak dimetylosulfotlenek (DMSO) mogą nasilać działanie preparatu Prurigo L3
Cienką warstwę maści nakładać na podrażnione miejsca kilka razy dziennie. W przypadku konieczności aplikacji kremu na miejsca intymne, należy użyć specjalnego aplikatora, dołączonego do preparatu.
Około 21 złotych.
Lanolina, woda, polidokanol, stearynian magnezu, ekstrakt z szałwii lekarskiej, etyloparaben.

Dowiedz się więcej o składzie: , , .

Prurigo a alkohol

Prurigo u osób starszych(65 lat i więcej)
Prurigo dla dzieci(do 18 lat)
Prurigo w ciąży
Prurigo a karmienie piersią
Prurigo a prowadzenie pojazdów
Prurigo refundacja

Prurigo cena i opakowania

Prurigo Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Prurigo L 3 uzyskał ocenę 4.0 z 5 na podstawie 2 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.0/5 (2 opinie pacjentów)2 komentarze Prurigo L 3

 1. Anonim

  Jestem 42 letnim mężczyzną chorującym na świąd. Prurigo L 3 brałem podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 121 dni w dawce: 3 ml(mililitrów). świąd odbytu męczy mnie ten problem strasznie, stosowałem już clotrimazolum, linomag okłady z rumianku,szare mydło,maść L3 jest dobra zabezpiecza długotrwale łagodzi świad i pieczenie, podrażnienia a do tego stosuje jeszcze czopki i jest o wiele lepiej. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Prurigo L 3 w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 38 letnim mężczyzną chorującym na świąd. Prurigo L 3 brałem podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 64 dni w dawce: 2 ml(mililitrów). Miałem taki objaw: swędził mnie tyłek,udałem się do proktologa,okazało sie że mam świąd odbytu,lekarz powiedział że wielu ludzi to ma, przepisał mi czopki robione w aptece i maść L3.Jak na razie jest ok, objawy ustąpiły. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Prurigo L 3 w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Cena
Skuteczność
Czas działania