Pyralgina Termo Hot

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Kapsiplast
Metafen
Pyralgina tabletki

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Pyralgina Termo Hot bez recepty?

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Pyralgina Termo Hot to plastry o działaniu rozgrzewającym, rozluźniającym mięśnie, zmniejszającym odczucie bólu. Optymalny efekt trwa do 12-14h. Więcej informacji, patrz: Apap Thermal.

Plastry Pyralgina Termo Hot są przeznaczone do stosowania u osób od 12 roku życia w bólach pleców, ramion, krzyża, szyi, ścięgien, a także w przypadku bólu reumatycznego (do 14h).
brak danych
Plaster należy przykleić na suchą, niepodrażnioną skórę w bolącym miejscu. Działanie plastra trwa przez ok. 12 godzin i po tym czasie należy go usunąć. Po zastosowaniu plastra należy zachować przynajmniej 24-godzinną przerwę, przed przyklejeniem kolejnego plastra w tym samym miejscu.
ok. 2-3zł za sztukę.
Sproszkowane żelazo, woda, sól, węgiel aktywowany, wermikulit
W przypadku wrażenia zbyt silnego działania rozgrzewającego, należy natychmiast usunąć plaster, aby uniknąć oparzeń, zaczerwienienia, opuchnięcia.
Osoby cierpiące na cukrzycę, zaburzenia czucia, zaburzenia krążenia, zakrzepowe zapalenie naczyń krwionośnych przed użyciem plastra powinny skonsultować się z lekarzem

Dowiedz się więcej o składzie: , , , , .

Pyralgina a alkohol

Pyralgina u osób starszych(65 lat i więcej)
Pyralgina dla dzieci(do 18 lat)
Pyralgina w ciąży
Pyralgina a karmienie piersią
Pyralgina a prowadzenie pojazdów
Pyralgina refundacja

Pyralgina cena i opakowania

Pyralgina Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Pyralgina Termo Hot uzyskał ocenę 3.7 z 5 na podstawie 3 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 3.7/5 (3 opinie pacjentów)5 komentarzy Pyralgina Termo Hot

 1. Rozczarowany

  Plastry to kompletne nieporozumienie delikatnie się rozgrzewają ale niestety nie od strony którą przyklejamy do ciała a z drugiej, w efekcie jak już plaster zmieni ( nieznacznie) swoją temperaturę to ogrzewa ubranie a nie obolałe miejsce. stanowczo odradzam zakupu tego produktu ponieważ nie działa.

  Odpowiedz
 2. ja

  Absolutnie odradzam. Po pierwsze w ogóle się nie trzymają (naklejony na odcinek lędźwiowy odkleił się po 3 godzinach !!!!!). Po drugie nie rozgrzewają więc śmiało mogę powiedzieć, że nie działają. Te 3-4 zł to jak się mówi nie pieniądze ale i tak szkoda bo wyrzucone w błoto no i pozostałem z bólem

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. jj

  Droższe w porównaniu do plastrów z kapsaicyną, nie rozgrzewają w ogóle, nie rozluźniają, nie przynoszą żadnej ulgi w bólu. Nabijanie pacjentów w butelkę za pomocą chwytliwej nazwy kojarzącej się z lekiem przeciwbólowym. Nie warto kupować. Plastry odpadają, słabo się kleją, są grube (przeszkadzają we śnie).

  Odpowiedz
 4. Anonim

  Jestem 49 letnim mężczyzną chorującym na gorączka. Pyralgina dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 4 dni w dawce: 500 mg(miligram). Co prawda lek należy do leków starej generacji ale mi zawsze pomaga od nie wiadomo kiedy. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Pyralgina w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 5. Anonim

  Jestem 48 letnim mężczyzną chorującym na ból. Pyralgina brałem kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałem lek/preparat przez: 9 dni w dawce: 500 mg(miligram). Jak boli mnie głowa biorę pyralginę i przechodzi. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Pyralgina w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania